);

Złodzieje szczepionek i banku

Złodzieje szczepionek nam się objawili w Polsce. Oprócz złodziei są też bałaganiarze zawiadujący „narodowym programem szczepień”. I dlatego jak zawsze mamy burdel.

Złodzieje szczepionek działają na szkodę Polaków. Niestety spora część poszkodowanych sama wybrała debili pisowskich, bo uwierzyła w ich uczciwość. Teraz mają tego skutki.

Pisodebile wymyśliły, aby przykryć szczepienia osób nieuprawnionych aferą z celebrytami. Podzwonili więc po znanych osobach, które są antypisowskie i zaoferowali im szczepienia poza kolejnością. Miało się to odbyć rzekomo w ramach propagowania szczepień przez znane osoby. No i niestety celebryci dali się „wpuścić w kanał” i zaszczepili się informując o tym fakcie opinię publiczną.

I kto najgłośniej „mordę wydziera” na celebrytów? Oczywiście pisodebile w osobach kryśki Pawłowicz, joachimka Brudzińskiego i inni im podobni. Wspomagają ich pisowskie, płatne trolle. W tworzeniu rzekomej afery udział mają dziennikarzyny, którzy trąbią w radiach o rzekomych nadużyciach K. Jandy i innych celebrytów.

Gdzie reszta szczepionek?

Jednak żadnemu pismakowi nie przyjdzie do głowy, aby zapytać publicznie, gdzie jest reszta szczepionek, które wyparowały. Jak zawsze pisodebile podpuszczają dziennikarzy, bo ci są marnego sortu i niedouczeni. Wracając do pytania o znikające szczepionki. Nie mam dowodów, więc nie napiszę że zostali zaszczepieni morawiecki, dworczyk i inne pisodebile z rządu wraz z rodzinami i znajomymi. Jednak nie zdziwiłbym się, jakby tak było.

Dziennikarzyny dały się nabrać na rzekome wyjaśnianie szczepień poza kolejkowych i wyrzucenie z partii jakiegoś lokalnego kacyka pisowskiego. Żaden dziennikarzyna nie zada wprost pytania rządowym pisodebilom, czy są już zaszczepienie wraz z rodzinami. Miernoty dziennikarskie boją się pisu i siedzą cicho.

Złodzieje banku

Aferą szczepionkową pisodebile chcą też przykryć bezprawne przejęcie Idea Banku należącego do biznesmena Leszka Czarneckiego. Tak postępują tylko zwykli kryminaliści. Tak więc bandytami można śmiało nazwać ziobrę, morawieckiego, kaczyńskiego, wójcika i wszystkich decydentów pisowskich. To są zwykłe skurwysyny i nic więcej. Nie mają oni żądnego honoru, czy nawet krzty przyzwoitości.

„Afera szczepionkowa” i „Afera Idea Bank” są dobrym potwierdzeniem na to, co się stanie, gdy pisdebile przejmą władzę. Specjaliści ostrzegali, że pisdzielce doprowadzą do tego, że będą mogli wszystko. I pomału ziszcza się ten czarny scenariusz. Gdy jest się pizdzielcem lub ma się znajomego pisdzielca, można wszystko. Gdy jest się przeciwko pizdzielcom – jest się drugim sortem, z którym można zrobić wszystko.

Mam znajomego, który niedawno zadał retoryczne pytanie: „do tej pory debile pisowskie wszystko spierdoliły za co się wzięły. Ciekaw jestem co zepsują w szczepionkach?” Długo nie trzeba było czekać.

Mam innego znajomego, który głosował na pizdzielców, bo mu dali 500+. Nie trafia do niego żadne tłumaczenie. Ciekaw jestem, czy malwersacje szczepionkowe też nie trafią. Zapewne stwierdzi, że gdyby rządził Tusk, to byłoby jeszcze gorzej. To jego koronny argument.