);

Zjednoczona Prawica – WON!

Zjednoczona Prawica, czyli pis, porozumienie oraz solidarna polska. Grupują one skurwysynów, którzy rozkradają Polskę, mordują Polaków poprzez swoje zaniedbania, niszczą demokrację w Polsce.

Zjednoczona Prawica powinna być odsunięta od władzy w trybie natychmiastowym! Pisałem w poprzednim tekście, że to są mordercy Polaków. Nie potrafią zorganizować testów na obecność covid-19, czyli nie wiemy ile jest faktycznie zachorowań. Podawane „dane” są wzięte z sufitu. Nie mają pojęcia, jak organizować szczepienia ochronne. Co chwilę zmieniają zasady. Jedyne co potrafili, to zaszczepić siebie i swoich pociotków.

Nie potrafią pomóc służbie zdrowia, co doprowadziło do jej zapaści. Potrafią za to – vide szumowski – kupować respiratory, których nie ma, kupować przyłbice od instruktora narciarskiego. Potrafią kombinować i kraść – vide: obajtek. Premier trzyma w swoim rządzie ziobrę, czyli ministra, który de facto szantażuje jego poczynania.

Cała Europa wstrzymuje loty do Indii, ze względu na pojawienie się tam kolejnej mutacji covida. Premier naszego rządu ma w nosie zdrowie Polaków i nadal latamy do Indii. Inny oszołom ordo iurisowski – czarnek cofa oświatę do średniowiecza. W dodatku chce, aby uczniowie wrócili do szkół. Nieważne, że nauczyciele w większości są zaszczepienie tylko pierwszą dawką, czyli są narażeni na zachorowanie na covid-19.

ilustracja

Zjednoczona prawica – to banda chamów i prostaków

Kłamca premier zwany pinokiem twierdzi, że walka z covidem przyspiesza. Jedynie co przyspiesza to zapisy, ale tam też panuje ogólny bałagan, bo rząd nie potrafi niczego dobrze zorganizować. dworczyk to naczelny debil organizacyjny tego rządu. Za co się nie weźmie, to spierdoli – typowy pisowski matoł!

Podobnie jak Niedzielski, którego nazywają ministrem zdrowia. To ciężka pomyłka – jak wszyscy w zjednoczonej prawicy. kamiński też, który opowiada za formację zbrojną pisu, zwaną kiedyś policją. Wszyscy oni powinni odpowiedzieć za swoje nieudolne rządy, przekręty, złodziejstwo i mordowanie Polaków. To nic innego, jak banda skurwysynów, których trzeba pozbyć się raz na zawsze z polityki i życia publicznego.

Wszystkim powinni odebrać emeryturę za okres od roku 2015 do końca rządów. Powinno się im poodbierać majątki a część pozamykać w więzieniach, bo tam ich miejsce. Jako pierwszy powinien tam powędrować żoliborski gnom, czyli kaczyński, bo on do tego doprowadził. To ciężki przypadek skurwysyna, który dla swoich chorych ambicji gotowy jest zniszczyć Kraj.

Cytaty o kaczyńskim

Na zakończenie dwa cytaty o kaczyńskim. Pierwszy od wrocławskiego satyryka – Jerzego Skoczylasa: „trzeba jednak kaczyńskiemu przyznać, że jak dobiera idiotów na ministrów, to nie jakieś podróbki, tylko naprawdę idiotów prima sort.” Drugi cytat pochodzi z książki T. Dołęgi – Mostowicza: „ Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz wielki człowiek, który was za nos wodzi, jednocześnie jest kompletnym kretynem! To idiota nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii. To cham bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom! Kompletny tuman, kompletne zero. Źle powiedziałem, że on was za nos wodzi! To wy sami wwindowaliście tego matoła na piedestał! Wy! Ludzie pozbawieni wszelkich rozumnych kryteriów…”.

Niesamowite jest to, że Dołęga Mostowicz napisał książkę o Nikodemie Dyzmie 83 lata temu. Powieść prorocza. W Polsce doszli do głosy chamy, prostaki, złodzieje, kombinatorzy. Tacy są wyborcy i wybrani z prawej strony sceny politycznej. Niewiele mądrzejsza jest opozycja. Lewica zaczyna przypominać komunistów a Hołownia to tchórz sterowany przez kościół katolicki, czyli czarną mafię pedałów i pedofili. Taki jest obraz Polski ad. 2021