);

Zjednoczona Prawica to ośmiornica

Zjednoczona Prawica to ośmiornica, czyli mafia. Oplata Polskę coraz bardziej, bo jej pozwalają na to wyborcy – debile, czyli hołota. Jeszcze moment, a staniemy się krajem oligarchów, jak Rosja. I wtedy będzie już za późno na przeciwdziałanie.

Zjednoczona Prawica to ośmiornica, przekształca Polskę w kraj reżimowy, w kraj bezprawia. Ponadto wyprowadza nas z Unii Europejskiej. Debilni wyborcy prawicy tego nie widzą, a nawet jak widzą, to ich resztki mózgu nie pozwalają przewidzieć skutków poczynań prawicowców. Gdy się przekonają, bo nie dostaną dotacji, bo 500+ natychmiast oddadzą w formie podatków, różnych opłat – będzie za późno.

plakat
ośmiornica prawicy

Obecna sytuacja udowodniła, to o czym pisałem od dawna: Polską rządzą debile, nieuki, prymitywy, czyli hołota. Służba zdrowia jest w stanie zapaści, a to przekłada się śmiertelność. Ludzie nie są przyjmowani do szpitali, operacje są przesuwane, brakuje personelu medycznego i sprzętu. Chorzy umierają w karetkach lub szpitalach, bo nie ma się nimi kto zajmować.

Co robią prawicowe debile? Nie potrafią nic wymyślić ponad zwalanie winy na PO, która nie rządzi o 5 lat. Usiłują rozpętać niby aferę z R. Giertychem. Debile nie podejmują żadnych działań, które pozwoliłyby choć trochę rozładować sytuację pandemiczną. Nie podejmują, bo nie mają pieniędzy, które rozdali sobie i swojej hołocie oraz po prostu są debilami i nie potrafią niczego wymyślić.

Kretyńskie działania rządu

Za to wprowadzają kretyńskie zakazy i nakazy. Ograniczają ilość pasażerów w środkach komunikacji masowej w sytuacji, gdy nie ma lockdownu, a więc ludzie muszą dojeżdżać do pracy a dzieci do szkół. Ponadto rozporządzenie w tej sprawie ukazało się na kilka godzin przed jego wejściem, kiedy autobusy i pociągi dalekobieżne były już w trasie. Typowe działanie debili prawicowych. Te ograniczenia są tylko w Polsce, bo badania wykazały, iż środki komunikacji masowej nie są źródłem zakażeń. Typowe działanie polskich debili.

Nakazują zamykanie basenów i siłowni, które również nie są źródłem zakażeń, a spowoduje to bankructwa właścicieli, wzrost bezrobocia i brak możliwości wykonywania ćwiczeń wzmacniającą kondycję.

Rząd debili wydał nakaz chodzenia w maseczkach w strefach żółtych i czerwonych w lokalach oraz na zewnątrz. To jedyne słuszne posunięcie, ale – jak to debile – nie pomyśleli, że taki nakaz nie powinien obejmować rowerzystów, którzy są w ruchu i poruszają się po jezdni. To jest rozwijanie kondycji fizycznej, czyli w skrócie sport, a wtedy – zgodnie z innym rozporządzeniem – nie trzeba nosić maseczki.

Kolejnym kretyńskim pomysłem debili prawicowych jest powrót do „godzin dla seniorów”. Choć spełniam kryteria, to uważam to za pomysł obrazujący kompletny brak mózgów o rządzących. W przeciwieństwie do rządowych debili mam wyobraźnię i zdaję sobie sprawę z ekonomicznych skutków. W praktyce handel zamiera a seniorzy i tak robią zakupy w różnych godzinach. Tylko debile mogły wymyślić takie rozwiązanie.

Kompletny brak strategii i kłamstwa

Wszystkie tak zwane działania rządu debili prawicowych brutalnie obnażają ich poziom intelektualny. Za cokolwiek się nie wezmą – niszczą to. Po prostu nie potrafią kierować państwem demokratycznym. Przy tym są tchórzami, bo wystarczy, że jakaś grupa społeczna mocniej się upomni o swoje prawa – od razu wycofują się. Dlatego uważam, że myśląca część społeczeństwa powinna jak najszybciej wyjść na ulice i przepędzić bandę debili prawicowych. Bez tego Polska zginie jako kraj. Nikt nas nie zajmie, bo kto by chciał mieć na głowie debili! Może tylko putin odetnie nam kawałek północno – wschodni, aby mieć dojście do Królewca.

W dodatku debile prawicowi kłamią! 18.10 2020r podano iż zachorowało ok. 8 tysięcy osób. Nie podano, że wykonano dużo mniej testów. A wykonano mniej testów, bo laboratoria mają braki w odczynnikach. Coraz więcej ludzi będzie umierać nie zdiagnozowanych, czyli na „choroby współistniejące”. Debile prawicowi nie sprowadzili też w zasadzie szczepionek przeciw grypie narażając społeczeństwo na dużą zachorowalność i śmiertelność. Jak napisałem w poprzednim tekście – to są mordercy. Miejsce morderców jest w więzieniach!

Jak długo myśląca część społeczeństwa będzie pozwalała na to, aby banda debili, która już doprowadziła nasz kraj do ruiny nadal rządziła? Jak długo pozwolimy na umieranie Polaków pod szpitalami? Czy długo będziemy się zgadzać na zwyczajne skurwysyństwo, jakie uprawiają prawicowi debile?

Zjednoczona Prawica to ośmiornica. Przeczytaj inne artykuły na temat debili prawicowych na tej stronie i na stronach innych wydawców.