);

Wojna jako polityczne złoto

Wojna, czyli zbrojne przedłużenie polityki. Przez użycie tego „przedłużenia” ludzie tracą dorobek życia, tracą bliskich lub sami giną. A ci co doprowadzili do wojny siedzą sobie w ciepłych bunkrach i mają głęboko w dupie normalnych ludzi.

Wojna wybucha, gdy brak jest logicznych argumentów. Wtedy widać, jak na dłoni, że politycy są ograniczonymi ludźmi, czyli po prostu są debilami. Takich debili ktoś jednak wybrał najpewniej w jeszcze wolnych wyborach.

Przed najazdem ruskich hord na Ukrainę notowania prawicy spadały, bo kompletnie sobie nie radzili z inflacją, pandemią, drożyzną oraz złodziejami we własnych szeregach. Ich kolega putin wybawił ich z opresji. A polskie pismaki od wybuchu wojny robią wszystko, aby przedstawiać prawicę w jak najkorzystniejszym świetle. W takich stacjach jak TVN, TVN 24, radiu ZET, czy RMF FM nagle problemy z jakimi się borykamy na co dzień zniknęły. Kompletna cisza.

Z okazji wojny nagle zniknęła pandemia. Gdzie ktoś o tym mówi?! Ludzie nadal umierają z powodu koronawirusa lub z powodu zatorów w szpitalach. Duża część firm pada, bo nie wytrzymują drakońskich podwyżek opłat za gaz, czy prąd. Ludzi nadal stać na coraz mniej, bo drożyzna szaleje coraz bardziej.

Kto mówi o „polskim nieładzie” który rozłożył system podatkowy?! Nagle problemy zniknęły? Nie zniknęły, bo są nawet coraz większe. Pismaki coś piszą lub mówią o tym?! Ktoś zajmuje się ustawą „Lex czarnek”, która cofa oświatę w czasy średniowiecza? A kukła kaczyńskiego ją podpisze po cichu. Tak jak po cichu mianował na prezesa izby dyscyplinarnej gnoja, który przesłuchiwał rodzącą kobietę.

Flaga Ukrainy

Wojna, a paranoja pismaków

Za to pismaki chętnie mówią o rzekomej świetnej organizacji pomocy dla uchodźców z Ukrainy. To kompletna bzdura, bo rząduś tylko, jak zawsze dużo gada, a mało robi. Podłącza się pod już zorganizowaną pomoc zorganizowaną spontanicznie przez ludzi lub organizacje poza rządowe.

Dam przykład jak wygląda taka pomoc „rządowa”. Do Opola przyjechały dzieci z Ukrainy. Kurator zorganizował dyrektorom spotkanie i nakazał wymuszenie na rodzicach szkół do których trafią dzieci, zakupy nowych ubrań, sprzętów AGD, łóżek, materacy. Tak działa rząduś – zwala wszystko na samorządy lub na prywatnych ludzi.

Debile rządowe z arcy łgarzem morawieckim zapowiedzieli pomoc finansową dla Ukraińców. Matki mają dostać 500+ i 300+, Ukraińcy mogą jeździć pociągami za darmo. Wyraźnie podkreślono, że to pieniądze rządowe!!! Odkąd to rząd ma pieniądze???!!! Nam podnosi podatki i rozdaje pieniądze lekką rączką. Pisze ktoś o tym? Jeżeli tak, to tylko w superlatywach, jaki to dobry i mądry rząduś.

W chwili, gdy piszę te słowa benzyna 95 kosztuje 6 złotych, podczas gdy jeszcze dwa dni temu kosztowała 5.73zł. Ktoś się nad tym pochylił? Euro kosztuje 5.80zł. Nasz NBP pod wodzą kretyna glapcia nie radzi sobie w ogóle ze słabnącym złotym.

Wojna, a my nie mamy armii

Czy jakieś pismaki mówią lub piszą coś o tym, że pisowskie gnoje de facto rozbroili nasze wojsko. Czołgi mamy jeszcze po radzieckie i parę sztuk nie najnowszych Leopardów(dobrze, że nie Tygrysów). Samoloty w dużej mierze po radzieckie. Helikopterów w zasadzie nie mamy, bo radzieckie złomy trudno obecnie nazwać bronią. Marynarka Wojenna już dawno zatonęła. Nie istnieje. Jesteśmy bezbronni wobec putina. Pan Piątek pisał, że świr maciarewicz to rosyjski szpieg. I pomylił się? Chyba nie!

Czy ktoś z pismaków pisze lub mówi, że parę dni przed wybuchem wojny super łgarz morawiecki obściskiwał się z putinowcami w Madrycie? Teraz nagle ten pajac wielce działa na rzecz zjednoczenia Europy. Prawda jest taka, że Polska nie liczy się w Unii i bez nas też by sobie poradzono świetnie. Pismaki powtarzają brednie, jak to morawiecki wpłynął na kanclerza Niemiec w sprawie wyłączenia systemy Swift. Kompletna bzdura, ale pismaki chwalą tego debila-kukłę kaczyńskiego.

Pismaki teraz tak ciepło piszą i mówią o straży granicznej z helgą na czele(rzecznika). Zapomnieli już co ta sama straż wyprawiała z uchodźcami z krajów objętych wojną przechodzących z Białorusi. Wtedy to były zwierzęta, bo tak ich bandyta kamiński przedstawiał. Teraz uchodźcy ze wschodu są cacy. Pod warunkiem, że mają białą skórę. Kolorowi są źle widziani i mają problemy z faszystami polskimi, którzy pojechali ich bić w Przemyślu. Mówił o tym ktoś w TVN24, czy w radiu Zet?

Pismaki podają bezkrytycznie „super informacje”, że mamy 7 tysięcy miejsc w szpitalach dla Ukraińców. A tego, że Polacy nie mają się gdzie leczyć, bo albo debile anty szczepionkowcy mają pierwszeństwo albo Ukraińcy.

Wojna a pisodebile kochają Unię Europejską

Pisowskie pindy w Europarlamencie, które tak pluły na Unię teraz nagle pokochały tą „wyimaginowaną wspólnotę”. Niedawno chciały wyprowadzić nas z UE – teraz się podlizują. Nagle im flaga unijna nie przeszkadza. Tak żrą, że niedługo nie zmieszczą się w kadrze.

TVN i TVN24 były bliskie likwidacji z powodu końca licencji. Pis robił łaskę z ich przedłużeniem i nawet przeforsował ustawę, która de facto likwidowała wolne media. Wtedy błagano ludzi, aby protestowali w obronie grupy TVN. Ludzie pomogli. Teraz pismaki z tej stacji są głusi na głosy ludzi. Grupa TVN nadal zatrudnia takie miernoty dziennikarskie jak Piasecki, czy Skórzyński. Są wyraźnie pro pisowscy i pomagają w ich reklamowaniu. Olejnik jest też kiepską dziennikarką i ciągle zaprasza pisiorów.

Wojna

Grupa TVN nie może zrozumieć, że pisiorów jest pełno w szczujni publicznej i Polsacie. W TVN i TVN24 nie musimy ich oglądać. Efekt jest taki, że ludzie przestaną oglądać grupę TVN. Dziennikarzyny od wybuchu wojny mówią o pisdzielcach tylko dobrze. Nie wolno ich krytykować, a w Polsce wszystko jest w należytym porządku. Totalna chujoza!

Pismaki też zapomniały, że Polska nadal ma naliczane kary za działającą izbę dyscyplinarną oraz za kopalnię w Turowie. Zamiast pieniądze przeznaczyć na przeciwdziałanie inflacji i drożyźnie – pisowskie skórwysyny wolą trwać w uporze. O tym już pismaki nie piszą i nie mówią. Teraz nagle pis jest „cacy”.

Wojna towarzyszy każdemu pokoleniu

Aby było jasne: putina uważam za skórwysyna, którego należałoby odstrzelić, bo zagraża światu. Naprawdę współczuję Ukraińcom i podziwiam ich bohaterstwo w walce ruską dziczą. Nie mam nic przeciwko przyjmowaniu ich w Polsce. Jednak to wszystko powinno mieć ręce i nogi. A nie ma, bo pisowskie gnoje, jak zawsze nic nie potrafią zrobić dobrze. Mam pretensje do pismaków z TVN24, TVN, radia ZET, RMF FM, że zapomnieli kompletnie o naszym problemach, naprawdę niemałych problemach.

Taka postawa pismaków powoduje coraz większe poparcie dla pisowskich gnojów, dla których wojna jest politycznym złotem. Niestety mam kolejne potwierdzenie tego, że Polska jest krajem kretynów i prostaków dających sobą manipulować.