);

Wariatkowo szczepionkowe

Wariatkowo szczepionkowe opanowało nasz Kraj na wielu płaszczyznach. Patrzę, słucham i niedowierzam, że ludzie mogą tak zgłupieć, czyli dać się ponieść idiotyzmom.

Wariatkowo szczepionkowe dotknęło głównie nasz dzielny Kraj. Rozpętali je (wariatkowo) niezawodne pisodebile, bo jak zawsze niczego nie potrafią dobrze zrobić. Do pisodebili dołączyły bezmyślne dziennikarzyny. Wszystkie stacje radiowe i telewizyjne za najważniejszy temat uznali szczepienia.

Spikerzy bezmyślnie powtarzają głupoty, jakie wygadują pisodebile rządowe i prezydenckie. Wszystko się we mnie wywraca, gdy słucham, jak to dzielni pisodebile z rządu dzielnie polecieli do pisodebili prezydenckich i konsultowali program szczepień. A dziennikarzyny to bezmyślnie powtarzają bez cienia komentarzy obnażających chaotyczne działania rządzących.

Oczywiście pisodebile zaczęli od nazwy programu szczepień. Musi to być „narodowy” program szczepień, bo nie mógłby to być program szczepień bez dodatków. Dziennikarzyny nie zauważyły, że pisodebile robią mnóstwa huku wokół ich rzekomych działań, bo chcą przykryć fatalne wrażenie pozostałe po straszeniu vetem. Chcą przykryć kompletną nieudolność pisodebili w sprawach europejskiej polityki. Poskutkowało to kolejną kompromitacją Polski.

Uzurpator, który bezprawnie zajmuje stanowisko prezydenta RP podczas kampanii prezydenckiej przymilał się anty szczepionkowcom. Teraz odstawił cyrk medialny z przekonywaniem go przez trzech profesorów. Cyrk dla debili, czyli wyborców pisu. Tego też dziennikarzyny nie zauważyły.

Wariatkowo szczepionkowe – ciąg dalszy

Wariactwo szczepionkowe na pierwszym miejscu, a o przekrętach na stadionie narodowym związanych ze szpitalem narodowym już nikt nie mówi. Nawet o tym, że dzienne utrzymanie to miliony złotych, a leży tam kilkunastu lekko chorych. To na kilometr śmierdzi przekrętami, jak nie pralnią brudnych pieniędzy, a nie mówi się o tym ani słowa. No bo jak się ma mówić, skoro najważniejszy jest narodowy program szczepień.

Już się okazało, że szczepionek będzie mniej. Pierwotne warunki dla chętnych do szczepień poradni były nie do przyjęcia. Jak zawsze panuje chaos i nawet nie próbuję się niczego dowiadywać, bo jak zawsze nikt nic nie wie. Niemcy mają już dawno wszystko ustalone i zorganizowane bez nadymania się. Pisodebile muszą zrobić z jednej strony huk, jak to rzekomo dobrze działają, a z drugiej strony, jak zawsze narobili zamieszania i nic nie działa, tak jak powinno.

Zamieszaniem szczepionkowym przykryto także nieudolność w walce z pandemią. Pisodebile doprowadziły do tego, że dane z naszego Kraju uważane są za niewiarygodne. I słusznie, bo są niewiarygodne. Pisodebile ukrywają faktyczną ilość zakażeń i zgonów, aby ukryć iż doprowadzili służbę zdrowia do zapaści. Ukrywają ile osób umiera z powodów poza covidowych (np. zawały, udary, itd.)

A dziennikarzyny zamiast obnażać debilizm i nieudolność rządzących przyklaskują im. A tak naprawdę program szczepień jest nieprzemyślany i będzie to jedna wielka improwizacja.