);

Strefa bez Dudy

Opole, to strefa bez Dudy! Nie życzę sobie tego marnego człowieka w mieście, w którym mieszkam. A nie życzę sobie go, bo zamiast chronić Konstytucję i stać na straży prawa – łamie Konstytucję i łamie prawo!

Nie muszę się zastanawiać dlaczego to robi, bo jest po prostu na usługach kaczyńskiego. Prezydent Polski służy komuś, komu marzy się dyktatura. Duda wybrał drogę najgorszą z możliwych, bo dał się omotać chorym wizjom żoliborskiego karła.

Strefa wolna od Dudy

Nie musiał tego robić, bo mógł się odciąć od pisowskich targowiczan i faktycznie chronić Konstytucję i praworządność w Polsce. Niestety przyłączył się do tych pozbawionych honoru małostkowych pisiorów, czyli żądnej pieniędzy i władzy gówniarzerii. Ta droga dudy skończy się dla niego Trybunałem Stanu!

Ten najgorszy w dziejach Polski Prezydent przyczynił się do rozmontowania Trybunału Konstytucyjnego, rozmontowuje z innymi debilami, Sąd Najwyższy i cały wymiar sprawiedliwości. W dodatku w chamski i butny sposób oświadcza, że nikt nic nie zrobi z nominacjami sędziowskimi, bo on je podpisał, więc są obowiązujące i koniec!

Duda to ktoś, kto dla swojej niskiej, egoistycznej żądzy władzy gotowy jest zniszczyć swój własny Kraj. Za czasów jego prezydentury Polska z Kraju, z którym liczono się w Unii Europejskiej, stała się pośmiewiskiem tejże Unii, bo rząd pisiorów i urzędasy dudy to gamonie, którzy nie mają pojęcia o polityce zagranicznej.

Tak więc Opole to strefa be Dudy!!! Przeczytaj o innych głupotach pisiorów.