);

Rzeczpospolita idiotów rządzona przez debili

Rzeczpospolita idiotów trwa od roku 2015, kiedy to idioci wybrali debili na swoich władców. Idiotom obiecano ochłapy finansowe z ich własnych pieniędzy. A że to są idioci, to uwierzyli, że pieniądze są od partii, którą wybrali.

Rzeczpospolita idiotów to nic innego jak reżimowe państwo z jednym dyktatorem i wianuszka wokół niego tych, co mają korzyści z takich rządów. Tak działał Hitler i Mussolini, tak działał Stalin, tak działa Orban i Łukaszenko.

I wszyscy oni – z wyjątkiem Mussoliniego – do szli do władzy legalnie. A gdy tylko doszli zaczęli ograniczać swobody obywatelskie, aby je w końcu całkiem zabrać. I ich wyborcy na to pozwalali, bo dawali się omamić, iż ich wybrańcy walczą z jakimś wrogiem ze lub wewnętrznym.

Tak działa kaczyński i spółka. Co chwilę ogłaszają, że dzielnie walczą z jakimś wrogiem. Jak nie z Niemcami, to LGBT lub ze mną, czyli gorszym sortem. A idioci im wierzą i cały czas popierają. Dla mnie idiotami są zarówno wyborcy zjednoczonej prawicy, jak i ci niezdecydowani, bo przez nich zjednoczona prawica wygrywa.

Za prezydenta mamy debila, któremu najlepiej wychodzi kompromitowanie nas na świecie. Ponadto ostatnio ogłosił, że w Polsce szpitale w III fali pandemii nie były przepełnione i nie musimy się bać czwartej fali. Dlatego zostawił wolność wyboru idiotom antyszczpionkowcom, którzy narażają siebie( to mi nie przeszkadza), ale i innych, w tym mnie.

W dodatku prezydent jest dewotem i homofobem. Gdy wioślarki wywalczyły srebrny medal zwlekał z gratulacjami. Powodem było wyznanie jednej z zawodniczek, iż jest lesbijką. Zresztą on nie zasługuje na miano Prezydenta RP, a jedynie chwilowo zajmuje to stanowisko.

Rzeczpospolita idiotów ciąg dalszy

Za premiera mamy również debila i w dodatku łgarza. Rok temu ogłosił koniec pandemii mówiąc, że „jego już nie trzeba się bać”. Cynicznie narażał idiotów (wyborców) na zachorowanie na covid-19 po to, aby poszli i zagłosowali na dudę. Parę dni temu ten posrany bankowiec ogłosił stwierdzenie godne Nagrody Nobla, że to dobrze, że jest inflacja, bo zarobki rosną i będziemy mogli kupić więcej cukru i butów! Jak nie nazwać premiera debilem?!

Kolejny debil to marek suski, który ogłosił, że jest zasadne wydawać miliony na port lotniczy w Radomiu, bo stamtąd jest bliżej do Egiptu, bo Radom leży na południe od Warszawy. Ostatnio rozpoczął wojnę z USA, bo chce pozbawić własności TVN24 firmy amerykańskie mimo obowiązującej umowy o wzajemnym popieraniu inwestycji. O jego chęci ustalenia adresu zamieszkania carycy Katarzyny nie będę nawet wspominał.

Kolejny debil, a raczej debilka, to drugi człowiek w państwie, czyli marszałkini Sejmu – elżbieta witek. Na jakimś spotkaniu w „pikutkowie dolnym”, czyli miejscowości idiotów pisowskich oznajmiła, że tam nie jest Unia, tylko Polska. Raczyła też zaproponować, aby ci co nie zgadzają się z pisem nie pobierali 500+, jakie im daje pis!!! Debilka widocznie nie wie, że to podatnicy płacą 500+ nierobom i nie zna traktatu unijnego.

Prawicowym debilem jest minister sprawiedliwości ziobro, jego zastępca wójcik, prokurator krajowy – święczkowski i paru innych. Walczą z całą Unią i Polskimi Sędziami chcąc zniszczyć wymiar sprawiedliwości, aby ten nie rozliczał ich z łamania prawa.

Rzeczpospolita idiotów – podsumowanie

Nie będę wymieniał tu wszystkich debili prawicowych, bo artykuł rozrósł by się do niebotycznych rozmiarów. Bardziej mi chodziło o zwrócenie uwagi na to, że rządy takich debili nie przeszkadzają idiotom, czyli ich wyborcom. Oni też odczuwają inflację, drożyznę; nie mogą dostać się do lekarzy. Na „nowym ładzie” stracą też pisowskie gminy. Idioci mimo wszystko twierdzą, że wszystko jest w porządku.

Nie wymagam od idiotów znajomości historii, bo to za dużo na ich jeden zwój mózgowy. Gdy znali historię, to by wiedzieli do czego prowadziło nie raz popieranie debili za sterami rządów. Wystarczyłoby, gdyby umieli wyciągać wnioski z otaczającej rzeczywistości. Idioci jednak wolą wierzyć szczujni publicznej, czyli kurwizji, d.TVP. Wolą wierzyć czarnej bandzie pedałów i pedofilów, którzy gwałcą im dzieci.

Rzeczpospolita idiotów nie chcę tu żyć i coraz częściej myślę – mimo, że mam ponad 60 lat – o wyjeździe z tego popierdolonego kraju!!!