);

Rządy debili

Rządy debili objawiają się wieloma oznakami, na przykład kompletnym chaosem, czyli nieradzeniem sobie z bieżącymi problemami.

Rządy debili nastały w Polsce w roku 2015. Debile wybrały debili i od tamtej pory Polska spada w przepaść. Spada w przepaść na każdej dziedzinie. Nieradzenie sobie w jednej dziedzinie przekłada się na inne, jak to w systemie naczyń połączonych, jakim jest państwo.

Debil

Przypatrzmy się jak rządzący debile radzą sobie z pandemią. Otóż w ogóle sobie nie radzą. Jednym z powodów nieradzenia sobie jest potężny deficyt budżetowy. Powoduje on to, że rządzący nie chcą zamknąć szkół, bo musieliby płacić rodzicom za opiekę nad dziećmi. A na to nie mają pieniędzy. Nie zamykają szkół, które są potężnymi ogniskami zakażeń.

Objawem debilizmu rządzących jest to, że nauczyciel idąc czy jadąc do szkoły musi mieć maseczkę. Będąc w szkole nauczyciel musi mieć maseczkę, a uczniowie już nie. Wychodzi więc ze szkoły oblepiony wirusami, wsiada w autobus, tramwaj lub we własne auto i rozwozi covida-19. Taka jest logika rządzących debili.

Od wiosny było wiadomo, że jesienną porą uderzy w nas zarówno nawrót covida-19, jak i wirus grypy. Rządzący debile nie zakupili wcześniej szczepionek przeciw grypie, ale za to nawoływali, aby szczepić się przeciwko grypie. Zapominają tylko poinstruować nas, jak to zrobić, skoro nie ma szczepionek.

Rząd debili pod wodzą chronicznego kłamcy morawieckiego – ogłaszał w lipcu, że wirus jest w odwrocie, że „nie musicie się już jego bać”. Tym samym dał zielone światło na kompletne rozluźnienie reżimu sanitarnego, co powodowało powstawanie ognisk zapalnych choroby. Polikwidowali szpitale dedykowane, łóżka. Potem rząd zapomniał ponownie uruchomić szpitale zakaźne i zapomniał o odpowiedniej liczbie personelu medycznego.

Rządzący debile nie zabezpieczyli odpowiedniej ilości zarówno łóżek szpitalnych, jak i respiratorów oraz przeszkolonej obsługi tego sprzętu. Niedawno wpadli na pomysł, aby to studenci medycyny leczyli chorych. Taki pomysł świadczy nie tylko o debilizmie tego, kto go sformułował, ale również o tym, że jest to osobnik niebezpieczny, bo zezwala na igranie z ludzkim życiem. Ten rząd powinien być natychmiast odsunięty od władzy wszelkimi środkami.

Debile, debile, debile nami rządzą

Kolejnym posunięciem rządu świadczącym o jego debilizmie jest powrót pomysłu „godzin dla seniorów” w sklepach. Skutkuje to tym, że prze dwie godziny (10.00 – 12.00) handel praktycznie zamiera, za to potem w sklepach robi się tłoczno, co sprzyja łatwemu roznoszeniu się wirusa. Jest to oczywiście kolejna strata finansowa dla handlowców a więc i mniejsze podatki w skarbie państwa. Tego rządowi debile nie widzą.

Nie wprowadzą choćby czasowej zgody na handel w niedzielę, aby zrekompensować straty handlowcom oraz rozluźnić ruch w sklepach. Boją się czarnej mafii pedałów i pedofilów, czyli kościoła katolickiego. Z tej samej przyczyny debile nie zmniejszą dopuszczalnej ilości wiernych na mszach. A kościół to drugie po szkołach największe ognisko roznoszenia się wirusa.

Rząd debili poprzez spolegliwą policję kara za brak maseczek, ale gdy nauczyciel okazuje się zarażony wirusem, to nie zamkną szkoły, tylko dopuszczają, aby uczniowie mający lekcje z chorym nadal chodzi do szkoły, nie mieli kwarantanny tylko swobodnie poruszali się, gdzie mają na to ochotę.

Dzięki rządowym debilom polska służba zdrowia w zasadzie nie istnieje. Ludzie umierają zarówno na covid-19, jak na inne choroby, które jakoś dziwnie nie zniknęły.

Jak jednak widać nie tylko rząd składa się z debili. Spora część Polaków również to debile, ciemnota i hołota, bo mimo, że rządzący doprowadzili Polskę do ruiny finansowej i zdrowotnej – nadal mają poparcie 40% debili, a reszta siedzi cicho, zamiast pogonić debilo-hołotę, czyli zakończyć rządy debili.