);

Rodacy Debile

Rodacy debile! Takiego nagromadzenia buty, chamstwa i prymitywizmu nie było u rządzących od przełomu lat czterdziestych i pięćdziesiątych. Prymitywy z pisu niszczą Polskę, a wy rodacy pozwalacie na to, czyli przykładacie do tego rękę!

Pierwszy długopis RP
Debil

Tylko debile mogą popierać a. dudę, który mieni się być prezydentem Polski. Ten ślepo wykonujący polecenia j. kaczyńskiego facet łamie konstytucję i szerzy nienawiść. Prosi górników, aby zrobili porządek z tymi, którzy nie zgadzają się na niszczenie Polski, czyli namawia do wojny domowej.

Staje na czele faszystów i kiboli 11 listopada, bo kaczyński chce mieć ultraprawicowych wyborców. Mówi, że pozbawił emerytur ludzi, bo współpracowali z Moskwą. A kto wręczał nominacje na sędziów TK – komuchowi – byłemu prokuratorowi piotrowiczowi i posłance, która pławiła się w komunizmie?!

Trzynasta emerytura, czyli nie emerytura

Rodacy debile dają się nabierać na pisowskie kłamstwa dotyczącej tak zwanej trzynastej emerytury. Gdyby była to nadprogramowa emerytura, to powinna być w wysokości emerytury. A jest marnymi ochłapami, bo w niepełnej wysokości. W dodatku emerytury nie są rewaloryzowane już drugi rok.

Rozwałka sądów

Rodacy debile dają sobie wmówić, że to co pis robi z sądami, to jest reforma. To samo robili hitlerowcy, bo nie chcieli być kontrolowani przez sądy. Rozwalili więc system prawny i stworzyli własny oparty na sądach ludowych, gdzie wyroki wydawali sędziowie posłuszni Hitlerowi. Ziobro też mówi o sądach ludowych, bo bierze przykład z Hitlera. Dajecie sobie wmawiać, że sprawa dotyczy tylko sędziów. Sprawa dotknie każdego z was debilki!

Unia Europejska

Już niedługo Unia Europejska będzie czymś, do czego będziemy tęsknić. Kaczyński i spółka szybko nas wyprowadzają z jej szeregów, bo Unia przeszkadza mu we wprowadzeniu reżimu w Polsce. I rodacy debile popierający pisdzielców będą jeździć do Unii Europejskiej z paszportami i przez zamknięte granice, bo normalne państwa zamkną granice z nami. Będą mogli sobie popatrzeć jak ludzie żyją w demokratycznym państwie.

Przekupstwo

Debilni Polacy za jakieś ochłapy zgadzają się na wyprowadzenie nas z UE, zgadzają się na coraz więcej podatków, zgadzają się na drożyznę, zgadzają się na okradanie ich z ich własnych pieniędzy. I dlaczego tak? Bo debile Polacy dają się przekupić ich własnymi pieniędzmi, które się kończą i tracą na wartości.

Szczujnia narodowa

Polacy debile dają się omamiać telewizji publicznej, która jest groznym ośrodkiem szerzenia nienawiści i kłamstw, bo jest całkowicie na usługach pis-u. Zamiast zbojkować całkowicie kurwizję, to ją oglądają i zachwycają się serialikami, albo filmami o poziomie dla ameb.

Onkologia

Polacy debile pozwalają napluć sobie w twarz przez lichocką, którą sobie wybrali na swoją przedstawicielkę. Między innymi ona doprowadziła do tego, że 2 miliardy złotych zamiast trafić na pomoc ludziom chorym na nowotwory – trafiły do szczujni kurskiego.

Wieśniaki i inni

Gratuluję moim rodakom – debilom dobrego samopoczucia. Szybkość z jaką dajecie sobie odebrać to, o co walczyliście, czyli wolność i życie w demokracji jest zachwycająca. Widocznie wolicie jak plują wam w twarz. Wolicie aby rządzili wami zwykłe chamy, złodzieje i kombinatorzy, czyli pis. Debile wieśniaki są zbyt tępi, aby doszło do nich, że dotacje europejskie skończą się. Dopiero, jak nie dostaną dotacji – obudzą się(może) z tępoty!. Słuchajcie nadal kłamców z pisu i pedałów i pedofilów z kościoła, a na pewno na tym zle wyjdziecie!

Rodacy debile!i Gest lichockiej jest dokładnym obrazem tej władzy!

Polecam inne wpisy oraz artykuły na innych portalach, które obnażają degrengoladę pisdzielców!