);

Prezydent i Premier to kłamcy

Prezydent i Premier to kłamcy, bo nas po chamsku oszukują. Wczoraj obaj wystąpili przed kamerami, a za tło mieli tylko polskie flagi. To świadczy o tym, że to był przekaz skierowany do debilnego elektoratu pisiarskiego, bo on we wszystko uwierzy.

Prezydent i premier to kłamcy

Inne kraje rozkładają parasol ochronny na przedsiębiorcami i pracownikami, bo chcą ratować swoją gospodarkę. Dwaj kłamcy manipulowali danymi i po chamsku kłamali, że sami walczymy z koronawirusem. Zapomnieli o siedmiu i pół miliarda euro, które dostaliśmy od Unii Europejskiej. Zapomnieli o prezencie od Chin w postaci maseczek.

Ich rzekomo super pomysły na ochronę gospodarki to jeden wielki blef i ściema, bo rząd polski nie ma pieniędzy. Rozdał je dla hołoty, aby ta głosowała na pis. duda morawiecki dali na szczujnię publiczną 2 miliardy złotych rocznie, zamiast przekazać je do służby zdrowia.

Zero opieki Państwa.

Jak się daje władzę matołom, to sytuacja wygląda tak, jak obecnie w Polsce, czyli bardzo źle. Ludzie są zostawieni sami sobie. Gdy kogoś rozboli ząb – może chodzić z bólu po ścianach, bo gabinety dentystyczne są pozamykane. Pacjenci onkologiczni są bez pomocy i w zasadzie mogą umierać, bo ich nie przyjmują. Źle się poczułeś? Martw się sam, bo dostać się do lekarza masz marne szanse.

Pisiarze zamiast ratować handel, nadal boją się czarnej mafii pedofilów i pedałów i nie pozwalają otwierać sklepów w niedziele. Otwarta jest tylko żabka, bo tam ma udziały toruński belzebub.

Odwołać wybory!

Wszystkie kraje odwołują jakiekolwiek wybory, czy referenda. Pisomatoły nie chcą przesunąć wyborów prezydenckich. Ich gra jest przejrzysta dla ludzi myślących: boją się przegranej dudy. Wiedzą, że ciemnota wiejska i małomiasteczkowa pójdzie do wyborów, a ludzie z dużych miast, gdzie głównie jest koronawirus zostaną w domu.

Przeprowadzenie wyborów w takiej sytuacji to nic innego, jak ograniczenie praw obywatelskich, bo jak mają iść do urn ludzie objęci kwarantanną i leżący na oddziałach zakaźnych?

Pis to zaraza!

Pisiarze to gorsza zaraza od koronawirusa! Mam nadzieję, że nawet ich własny, ciemny elektorat zobaczy do czego ich doprowadził żoliborski uzurpator ze swoimi kundelkami. Hitlerowi też pomagały kundelki i źle na tym wyszedł.

To nic nie umiejące, poza kombinatorstwem i złodziejstwem pisiarskie matolstwo nie potrafią zapanować nad szybującymi cenami, nie potrafią zapanować nad oświatą, która praktycznie zamarła, nie potrafią nic!!!

Dewot z ordo iuris nie ma pojęcia, jak zorganizować prowadzenie lekcji w tej sytuacji. Coś bredzi o zdalnym nauczaniu, ale żadnego rozporządzenia nie potrafi sklecić. Żąda aby nauczyciele zadawali uczniom zadania przez internet. A gdzie jest napisane, że nauczyciel musi mieć komputer? A nawet jak ma, to nie ma przymusu używania go do celów służbowych! O tym zdewociała głowa nie pomyślała.

Totalny chaos.

I duda i morawiecki pogubili się całkowicie. Ich ministrowie zachowują się jak dzieci we mgle, bo mają taki intelekt, jaki mają, a nie inny. szumowski może jest dobrym lekarze(nie wiem, choć wątpię), ale minister z niego żaden. Jak się nie ma kompetencji, to się robi z siebie idiotę.

Władze Szczecina proszą pisomatołów z rządu, aby otwarto najbliższą granicę, bo ludzie muszą chodzić do pracy w Niemczech. Rząd ma to w nosie i nie chce otworzyć granicy, bo nie. A że ludzie muszą kilometrami objeżdżać zamkniętą granicę i tracą mnóstwo czasu na granicy, to już nieważne.

Ministra bredzi

Jedna z rządu bredziła o jakieś nieokreślonej pomocy dla przedsiębiorców, ale zero konkretów. Ułaskawiony przed skazaniem robił, jak zawsze grozną minę i zablokował granicę bez uzgodnień z UE, bo po co miał pytać wyimaginowanej wspólnoty i zrobił gigantyczne korki.

Podsumowując: Prezydent i Premier to kłamcy. I to szkodliwi kłamcy! W dodatku to nieudacznicy, którzy są niekompetentni i szkodzą Polsce. Powinno się ich skazać za działanie na szkodę Polski i posadzić na długie lata za kraty!!!

Przeczytajcie też o innych “wyczynach” pisomatołów na tej i na innych stronach.