);

Polska, to wschodni Kraj

Polska, to wschodni Kraj leżący w środku Europy. Dlaczego tak twierdzę? Wystarczy, że popatrzę wokół siebie i nie mam żadnych wątpliwości, bo Polacy są zbyt wielkimi debilami, aby należeć do Europy Zachodniej.

Polska, to Kraj o mentalności wschodniej. Jesteśmy Słowianami, a więc ludem głupkowatym. Pokazuje to historia naszego Kraju. Nie potrafimy się rządzić, a to co osiągamy – sami niszczymy. Właśnie przez swoją głupotę.

Polska to wschodni kraj

Nasi pierwsi Książęta zaczynali od handlu niewolnikami. Tak postępowali Piastowie, którzy w dodatku tłukli się między sobą, zamiast współpracować i tworzyć silne, duże państwo.

Książę Mazowiecki najpierw ściągnął Krzyżaków, bo mu zabrakło piątej klepki i nie przewidział, że ten pazerny zakon, wyrzucony przez Węgrów będzie grabił, nie tylko „pogan”. To co nie udało się Krzyżakom na Węgrzech – bez problemów osiągnęli w Polsce.

Najpierw więc sprowadziliśmy sobie problem w postaci Krzyżaków, a potem dzielnie z nim walczyliśmy ze 200 lat z okładem. I to jest dobry przykład naszego myślenia. Nawet, gdy pokonaliśmy Krzyżaków pod Grunwaldem, to nie potrafiliśmy tego wykorzystać i do końca zniszczyć niebezpieczeństwo. De facto to zaniechanie odbiło się nam późniejszymi rozbiorami.

Wielkie zwycięstwo Sobieskiego było najmniej potrzebne Polsce, bo państwa, które my obroniliśmy przed Turkami dokonały potem rozbioru Polski. Turcy nie nam zagrażali. Już w sto kilka lat po „wizycie” pod Wiedniem byliśmy po rozbiorach. A do rozbiorów doszło, dzięki wydatnej naszej pomocy.

My jednak zyskaliśmy możliwość walki o niepodległość. W ramach tej walki zafundowaliśmy sobie dwa nieudane powstania – a kto głupiemu zabroni?! Ledwo udało nam się w końcu odzyskać niepodległość, to na wstępie zamordowaliśmy sobie prezydenta Narutowicza – człowieka światłego i mądrego. 8 lat po odzyskaniu niepodległości bufon i wariat, czyli Piłsudski konał zamachu stanu, którego efektem był czwarty rozbiór Polski w roku 1939 i kolejna utrata niepodległości w latach 1945 – 1989.

I znowu odzyskaliśmy wolność i niepodległość. Udało nam się nawet dostać do sojuszu obronnego, czyli NATO, a nawet przyjęto nas do grona Państw Zachodnich, czyli do Unii Europejskiej. Nawet zdołaliśmy sobie wypracować pozycję liczącego się gracza europejskiego.

Polska pisowska

Jednak potem – jak to debile, czyli Polacy – musieliśmy zniszczyć to, czego sami dokonaliśmy, czyli wybraliśmy sobie nieudaczników, złodziei i malwersantów na rządzących. To oczywiście pis z gnonem żoliborskim na czele. Polacy w swojej głupocie dali się przekupić marnymi ochłapami finansowymi.

Obecny obraz Polski to degrengolada w każdej dziedzinie. Nikt się z nami w Europie nie liczy, jesteśmy pośmiewiskiem Europy, a chwilami świata. Mamy potężny deficyt budżetowy, mamy galopującą inflację i drożyznę. Mamy coraz to nowe obciążenia finansowe fundowane przez rząd nieudaczników i kłamców.

Obecnie Polską rządzą dwie mafie: mafia złodziei i malwersantów oraz mafia pedałów i pedofili, czyli kościół katolicki. To są ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, gdy chodzi o bagactwo i władzę. Mają gdzieś obywateli. Służbę zdrowia doprowadzili do ruiny. Nie zakupili szczepionek przeciw grypie, nie ma respiratorów, łóżek szpitalnych, nie ma obsługi medycznej (lekarzy i pielęgniarek). Ten galopujący wzrost zachorowań jest spowodowany nieudolnymi działaniami, a raczej zaniedbaniami pisomatołów.

Rolnicy, to kolejna grupa Polaków – debili. Popierają pis, choć dopłaty załatwili im rządzący z PO i PSL. Pieniądze na ich wsiowe drogi, renowacje miasteczek, wsi daje Unia, z której pis nas wyprowadza. To jest „mądrość” Polaków!

Nigdy nie wejdziemy do grona Państw Zachodu. Polacy są na to za prymitywni. Są po prostu debilami, w przeważającej części!

Przeczytajcie o innych wyczynach pisodebili zarówno na tej stronie, jak na innych.