);

Podziękowania

Podziękowania zwykle składa się za coś, czyli wyrażam swoją wdzięczność za coś. Może to być pomoc, może to być otrzymanie czegoś. Mogę też dziękować za coś ogólnie nie zwracając się do kogoś konkretnego, np. za ładną pogodę. Mogą być też podziękowania prześmiewcze.

Podziękowania – jak napisałem – należą się za coś. No to ja chciałem serdecznie podziękować za wybór andżeja d. na Prezydenta RP. Jest kilku beneficjentów moich podziękowań. Postaram się nikogo nie pominąć.

podziękowania polskiemu chamowi

Po pierwsze chciałem złożyć podziękowania ponad 50 procentom, którzy głosowali. Wybrali mi prezydenta, który gwarantuje dalsze cofanie Kraju w rozwoju i dzięki temu bycie Polakiem jest coraz większym wstydem.

Podziękowania należą się tym, którzy w pierwszej turze oddali głos na Roberta Biedronia, bo w drugiej zagłosowali w dużej części na andżeja. Dzięki temu będę miał prezydenta, który jest homofobem, przeciwnikiem związków partnerskich i metody in vitro.

Dziękuję ponad 30 procentom uprawnionych do głosowania, czyli tym, którzy nie poszli na wybory. Wybrali mi andżeja – prezydenta, który uważa, że „Unia Europejska, to wyimaginowana wspólnota”, a sam bierze udział w faszystowskich marszach niepodległościowych.

Opozycja

Dziękuję przywódcom opozycji, czyli Robertowi Biedroniowi, Szymonowi Hołowni, Władysławowi Kosiniak-Kamyszowi i Krzysztofowi Bosakowi, którzy ani nie prowadzili kampanii na rzecz Rafała Trzaskowskiego, ani nawet nie namawiali swoich wyborców na jego poparcie dla własnego dobra. Dzięki nim obudziłem się w Kraju podzielonym na pół z perspektywą opuszczenia Unii Europejskiej.

Dziękuję tym wszystkim, którzy utrudniali przeprowadzenie uczciwych wyborów, czyli ambasadorom, konsulom i pracownikom tychże instytucji. Dzięki nim będę miał prezydenta, który gwarantuje łamanie Konstytucji i podpisywanie ustaw łamiących prawo.

Podziękowania dla tych, którzy oglądają szczujnię publiczną i kierowali się jej radami. Dzięki nim będę miał prezydenta, który zgadza się na przekazanie 2 miliardów złotych na szczujnię, zamiast na potrzeby ludzi chorych na nowotwory.

Dziękuję tym, którzy co niedzielę biegają do kościoła i ślepo ufają czarnej mafii pedałów i pedofilów. Dzięki nim będę miał prezydenta dewota, przekazującego pieniądze klerowi, w sytuacji, kiedy służba zdrowia jest chronicznie niedofinansowana.

Nagroda

Za opisane działanie proponuję pozwolić na utworzenie państwa na terenach, gdzie wygrał andżej. Niech kierują opisanymi powyżej ukochany przez nich Mateusz zwany andrzejem i andżej wraz z czarną mafią pedałów i pedofilów oraz całą masą złodziei, krętaczy, malwersantów, czyli pisem z gnomem żoliborskim. Szybko zrównają się z Białorusią. A reszta – zdrowo myśląca część społeczeństwa – dołączmy do Europy Zachodniej, do państw demokratycznych.