);

Pisiarze mordują Polaków!

Pisiarze są mordercami Polaków. Tak można śmiało stwierdzić, bo nie ma innego określenia na to, co robią, a właściwie czego nie robią. Z góry ostrzegam, że w tym tekście znajdziecie mocne określenia, bo mam dość owijania w bawełnę i bawienie się w wersal, gdy piszę o gnojówce.

Pisiarze to śmierć

Pisiarze, chcąc kupić hołotę, czyli cwaniaków, którym się nie chce pracować, lub którzy chcą coś dla siebie ugrać, jak górnicy, rozdali wszystkie pieniądze z budżetu. Po prostu skarbiec jest pusty, bo z pustego to i Salomon nie naleje!

Dlatego nie ma sprzętu, nie ma ubrań ochronnych, nie ma maseczek, nie ma testów na koronawirusa, bo nie ma za co kupować. Oczywiście pisognoje nie przyznają się do tego, tylko okłamują Polaków od samego początku, że jesteśmy świetnie przygotowani na koronawirusa. Okłamywali nas, że długo w Polsce nikt nie zachorował.

Polska nie jest samotną wyspą i już od dawna ludzie chorują i umierają po zakażeniu się koronawirusem. W Polsce pisiarze zakazują robienia testów nawet osobom objętych kwarantanną, bo chcą ukryć, że w Polsce są zarażonych tysiące. A chcą to ukrywać, bo nie ma miejsc w szpitalach i nie ma sprzętu do leczenia. Ponadto ważniejsza jest polityka od życia Polaków, czyli najpierw wybory, a ludzie się nie liczą.

Ludzie umierają.

Ukrywając prawdę, doprowadzają do śmierci ludzi, którym nikt nie pomaga, bo są rzekomo zdrowi. Dziś umarł kierowca MZK, który od dawna źle się czuł, ale nikt mu nie chciał zrobić testu. Miał 43 lata. Umarła też 37 kobieta – pracownica przedszkola. I to są stosunkowo młodzie. Gazeta Wyborcza zrobiła analizę nekrologów. Znacznie wzrosła śmiertelność osób starszych, których nikt nie badał, a jako przyczynę śmierci podano różne powody, tylko nie koronawirusa.

Pis to kryminaliści

Polski rząd nieuków zatrzymał transport 23 tysięcy maseczek do Włoch(region Lacium). To jest kolejne skurwysyństwo matołów z pisu! Nie dość, że mordują Polaków, to mordują Włochów i wplątują nas w konflikty międzynarodowe. Kim trzeba być, jak nie ciulem, aby zatrzymać nie swój towar, który ratuje życie???!!! To właśnie pisiarze!!!

Pisarscy wojewodowie zabraniają podawania statystyk umieralności. Nie pozwalają ludziom wykonywać testów na koronawirusa nawet prywatnie. Nie pozwalają opozycji wykonywać tych testów zabraniając używania do tego laboratoriów Sanepidu i PZH.

Żenada a nie prezydent.

duda, mało udany polityk, słuchający ślepo niziołka żoliborskiego, który mieni się być prezydentem. Nic nie robi, aby Polacy znali prawdę i mogli się zabezpieczać. Z premedytacją lekceważy wszelkie procedury i naraża innych(ochronę) na zarażenie. On poddał się testowi na koronawirusa, a ludziom się tego zabrania. I to ma być prezydent kraju. To jakaś żenada!

Wybory

duda nie odwołał wyborów uzupełniających w kilku miejscach w Polsce, mimo próśb włodarzy tych terenów. Z premedytacją naraził ludzi na zarażenie i śmierć. A wybory można łatwo podważyć, bo nie mogli w nich wziąć udziału wyborcy będący w kwarantannie.

Przeprowadzenie wyborów uzupełniających, to przestępstwo, bo naraża zdrowie i życie obywateli. Planowanie wyborów na 10 maja to planowanie przestępstwa! duda powinien znaleźć się za kratami!

Nie dość, że nie pomagają, to jeszcze utrudniają działania tym, co chcą pomagać. Ukrywanie prawdy, tylko dlatego, że chce się doprowadzić do wyborów to też morderstwo. Potrzebna jest natychmiast pełna, prawdziwa informacja i pozwolenie na działanie ludziom, bo państwo kompletnie nie działa. To państwo z papieru i to toaletowego.

To co robią pisiarze to przestępstwo kryminaln! Ich trzeba natychmiast odsunąć od władzy, bo przez nich umrą setki, jak nie tysiące Polaków!

POLSKI RZĄD I PREZYDENT Z PREMEDYTACJĄ MORDUJĄ POLAKÓW.

Pisiarze to bandyci! Przeczytaj także wczorajszy artykuł i inne artykuły, bo warto.