);

pis państwo

Jeszcze chwilę, a będziemy mieli pis państwo, zamiast Rzeczpospolitej Polskiej. To dzieje się na naszych oczach i na to Polacy pozwalają, czyli godzą się na życie ograniczone.

I dlaczego Państwo Prawa tak szybko znika? Odpowiedź mam jedną i prostą. Polacy są debilami! I właśnie to udowadniają pozwalając pisdzielcom tworzyć państwo reżimowe. Nie dość, że Polacy, to debile, to jeszcze w dodatku przekupni debile. PiS przekupuje ich jałmużną 500+, jakąś „trzynastą emeryturą”(która nie jest emeryturą, a jakimś ochłapem), emeryturą za stawanie się pepeszą( minimum czwórka dzieci), itp.

Jeszcze chwila, a wylecimy z Unii Europejskiej. Będziemy krajem biedą i ubóstwem płynącym. Będziemy z zazdrością patrzyć na Zachód i będziemy stać w kolejkach na granicach, czyli wróci komuna w sensie reżimu i ograniczeń.

J.Kaczyński
Nie dla pisu!

Jeżeli przejdzie ustawa, która chce do końca niezależność sądów – każdy będzie uzależniony od łaski pisdzielców. Każdy to odczuje na własnej skórze – urzędy i instytucje państwowe będą wprzęgnięte w dbanie o partyjnych towarzyszy kaczyńskiego, ziobry i gowina. Zwykły człowiek nie będzie niczym chroniony, gdy wejdzie w drogę jakiemuś pisdzielcowi. Wystarczy, że mu się spodoba jakaś firma i zechce ją przejąć. Warsztat samochodowy naprawi samochód pisdzielcowi, a ten nie zapłaci, bo nie ma ochoty. I gdzie pójdzie właściciel warsztatu, do sądu podległemu pis?

Jest jeszcze jedna mafia, która też rządzi w Polsce za pozwoleniem Polaków, czyli debili. To kościół katolicki. Tu sytuacja będzie identyczna. Jak tylko podpadnie się jakiemuś klesze, będzie mógł on utrudnić życie. Na przykład, nie ochrzcisz dziecka, bo nie należysz do tej religii pedałów i pedofilów. Nie przyjmą ci dziecka do żłobka, czy przedszkola, bo tam tylko dzieci katolickie mogą.

Do tego dopuszczają Polacy, czyli ci, co rzekomo kochają wolność. Zamiast już dawno zatrzymać tą destrukcję, to są obojętni i pozwalają na degrengoladę własnego Państwa i własnej wolności.

pis państwo

Nie dość, że nie będzie wolności, to będzie drogo. Teraz pisdzielce jeszcze starają się jakoś utrzymywać stare ceny energii elektrycznej, paliw, czy gazu – zaraz jednak po wyborach prezydenckich ceny zostaną uwolnione, bo nie ma środków na sztuczne utrzymywanie zaniżonych cen. Już wszystko drożeje w zastraszającym tempie, bo do tego prowadzą idiotyczne pomysły pis – rządu. A zdrożeje jeszcze bardziej po uwolnieniu cen wymienionych wyżej produktów. Nawet pisdzielce – dewoty nie zrobią cudu, bo pieniędzy nie wyczarują. Wydali wszystko, co mogli, czyli teraz muszą z każdego zdzierać.

Jak do ludzi dotrze, do czego doprowadzili, że obietnice pisdzielców są tyle warte, co zeszłoroczny śnieg, a życie jest potwornie drogie i nie będzie żadnych perspektyw, jak za Gomółki, to wtedy będą płakali. Będzie już jednak za późno. I taki los zgotowali swoim dzieciom i wnukom. Gratuluję!!!

Przeczytaj inne teksty na tej i innych stronach.