);

Obrona niezależności sędziów

Obrona niezależności sędziów. Dziś w całej Polsce – w ok. 140 miastach – odbyły się protesty przeciwko ustawie, którą forsuje obecna władza, a która ma na celu zupełne podporządkowanie sądów władzy.

pis dąży coraz bardziej gwałtownie do stworzenia reżimowego państwa. Temu podporządkowana jest cała machina partyjna i część organów Państwa, które zostały przejęte przez pis.

Obrona niezależności sędziów
Obrona niezależności sędziów

Naśladują w tym NSDAP. Oni wtedy też zaczęli od podporządkowania sobie ichniejszego sejmu oraz sądów. Mistrz propagandy Jozef Gebels mówił tak: „Silne państwo musi mieć możność usuwania niedających się urzędników. Odnosi się to również do sędziów” oraz „Koncepcja nieusuwalności sędziów zrodziła się w obcym świecie intelektualistów, w świecie wrogim Narodowi

Brzmi znajomo? Oczywiście, że tak. I wszyscy wiemy, czym się to skończyło. Teraz chcemy sami doprowadzić do tragedii. Gdy ustawa wejdzie w życie, skończy się demokracja, skończy się dla nas Unia Europejska. Zacznie się reżim, zamordyzm i bieda. Nikt nam nie pomoże, a wręcz przeciwnie – odwrócą się od nas. W wersji hard może być tak, że Putinowi zechce się wchłonąć nas i nikt przeciwko temu nie zaprotestuje.

W Polsce będzie szaro, ponuro i niebezpiecznie dla zwykłych ludzi. Nikt nie będzie wiedział kiedy narazi się jakiemuś funkcjonariuszowi pisu lub jego znajomemu. I wtedy taka osoba, która się naraziła ma zniszczone życie.

Do tego doprowadzą rządy zjednoczonej prawicy, jeżeli nie przeciwstawimy się temu. Musimy pokazać zarówno działaczom partyjnym, jak i hołocie, która dała się przekupić 500+, że ich wizja państwa nam nie odpowiada, bo jesteśmy Europejczykami, a nie wschodnią dziczą.

Obrona niezależności sędziów

W pełni popieram postawę Władysława Frasyniuka, który mówi, że skończyły się czasy wersalu. Trzeba mocno tupnąć nogą i wyrzucić od władzy pasożytów pisowskich, którzy niszczą nam Państwo i to, co zdobyliśmy – naszą wolność! Pis – wypierdalać!!!

Należy też koniecznie rozliczyć wszystkich pisowców, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do obecnego stanu rzeczy. Jako pierwszych proponuję prezydenta, premiera, wicepremierów, byłego i obecnego marszałka sejmu, byłego marszałka senatu. Takich smarkaczy, jak Ci którzy firmują ustawę o sądach wyrzucić z zawodu prawnika. Podobnie należy zakazać wykonywania zawodu tym sędziom i prokuratorom, którzy opowiedzieli się za rozbijaniem trójpodziału władzy. Nie zaliczyłbym im też okresu składkowego, w latach ich szkodliwej działalności.

Przeczytaj też teksty na tej stronie i na innych.