);

Mordercy ze zjednoczonej prawicy

Mordercy mogą działać z zamiarem bezpośrednim, ale nie tylko. Mordercy to też ludzie, którzy swoimi działaniami lub zaniechaniami doprowadzają innych do śmierci. Czasem wystarczy nic nie robić, aby doprowadzić do czyjeś śmierci.

Mordercy działają z premedytacją lub ich działania wynikają z ich bezdennej głupoty, czyli są zupełnie niekompetentnymi ludźmi, których musimy bezwzględnie natychmiast usunąć ze swojego życia, bo inaczej grozi nam śmierć.

Mordercy

Cała zjednoczona prawica łapie się na oba, opisane powyżej przypadki. W normalnym kraju, rząd który mając pół roku nie przygotował służby zdrowia do nawrotu pandemii, już nie byłby rządem.

W Zachodnim Kraju prezydent, który namawia do tego, aby się szczepić przeciwko grypie nie byłby prezydentem. Prezydent Polski nie szczepi się na grypę, bo nie”. Nie nosi maseczki, bo nie”.

Przez pół roku nie wyposażono szpitali w respiratory, w tlen, w sprzęt medyczny ratujący życie. Nie zapewniono odpowiedniej ilości łóżek szpitalnych. Nie przeszkolono pracowników medycznych w zakresie obsługi respiratorów.

Jednym słowem można napisać, że doprowadzono służbę zdrowia do zapaści. Przez to umierają ludzie zarówno zarażeni covid-19 jak i mający inne choroby, jak choćby nowotwory. Umierają ludzie, których nie przyjęto na SOR-y, bo jedyny szpital w okolicy przekształcono w szpital covidowy.

W ramach chaotycznych działań debile prawicowe doprowadziły prawie do lock downu. W swojej tępocie morawiecki pozamykał sklepy, gdzie nie gromadzi się wielu klientów na raz, jak choćby sklepy meblowe. Przez ich debilne rozporządzenia ludzie nie zarabiają, tracą pracę. Nie spływają składki do ZUS-u.

Wyprowadzenie ludzi na ulicę.

Jak gdyby było tego mało – kaczyński i inne debile prawicowi postanowi wyprowadzić ludzi na ulicy naruszając kompromis aborcyjny. Mało tego, w swojej perfidii wmawiają, że wzrost zachorowań jest spowodowany przez demonstrujących, choć nie ma takich potwierdzeń.

Duża zachorowalność spowodowana jest totalnych chaosem, służbą zdrowia w zapaści, brakiem procedur przy podejrzeniu zakażenia covidem. Obecnie czekając na wynik testu można swobodnie poruszać się, jeździć środkami komunikacji publicznej, robić zakupy.

Nasz sługus gnoma z Żoliborza, czyli duda odrzucił pomoc w walce z covidem, jaką zaproponował Prezydent Niemiec. Przy tak dużej śmiertelności, człowiek pełniącym obowiązki prezydenta odrzuca pomoc w ratowaniu ludzkiego życia. To trzeba być potworem wyzutym z ludzkich uczuć!

Prawicowi debile zamiast współpracować z samorządami i im pomagać – utrudniają im walkę z pandemią. Nie zawaham się napisać, że są to prawicowe skurwysyny, które powinny jak najszybciej wypierdalać. Jak nie chcą po dobroci, trzeba ich wyrzucić na siłę i powsadzać do więzień, za mordowanie własnych obywateli!