);

Mordercy prawicowi

Mordercy działają od zarania ludzkości. To ludzie ograniczeni, bo uważają, że jedynym skuteczną metodą odsunięcia adwersarza jest jego śmierć. Ofiarą mordercy może być też osoba, która wie coś niewygodnego dla mordercy.

Mordercy działają też w świecie polityki. Ich ofiarami są przeciwnicy polityczni. Czasem bywa tak, że ofiary z ich katami nie znają się osobiście, bo ci ostatni wynajmują tego, który zabija przeciwnika politycznego. Czasami bywa tak, że morderca jest fanatykiem jakieś idei politycznej i zabija „z siebie” bez zlecenia. Dobrym przykładem takiego mordercy jest malarz Niewiadomski, który zastrzelił pierwszego prezydenta II RP – Gabriela Narutowicza w budynku „Zachęty” w Warszawie.

Za czasów rządów zjednoczonej prawicy ludzie też giną w dziwnych okolicznościach. W pierwszym okresie rządów pisdzielców zginęła Barbara Blida. I między innymi za to z. Ziobro powinien stanąć przed Trybunałem Stanu i obecnie odsiadywać wyrok. Niestety nie zrobiono tego i dlatego ludzie giną nadal. Są oczywiście mordercy bezpośredni, jak i zleceniodawcy, czyli pośredni. Jednak uważam, że to też są mordercy.

Świadek afery gospodarczej na Podkarpaciu, były bokser popełnił rzekomo samobójstwo w celi. Tyle, że „powiesił się” leżąc w łóżku, czyli najpierw się powiesił, a potem położył w łóżku. Nie pozwolono zbadać okoliczności tej śmierci, czyli morderca pozostał bezkarny.

Teraz dziwnym trafem mec. Roman Giertych podczas przeszukania jego domu, będąc w łazience z funkcjonariuszem Biura Antykorupcyjnego nagle stracił przytomność, będąc w pełni sił fizycznych. Obecnie przebywa w szpitalu w ciężkim stanie, nieprzytomny. Czy nie przypomina to niedawnego przypadku w Rosji – otrucie nowiczokiem opozycjonisty – Nawalnego?! Tu mogły być użyte neurotoksyny.

Rozliczyć morderców!

Gdy nadejdą lepsze czasy tropy przypadku Giertycha zaprowadzą prawdziwych śledczych do ziobry, kamińskiego i kaczyńskiego. I mam nadzieję, że ci mordercy zostaną rozliczeni i do końca życia będą odizolowani, bo są po prostu niebezpiecznymi potworami. Giertych był dla kaczyńskiego śmiertelnym wrogiem i ten chce się go pozbyć raz na zawsze!

Mam również nadzieję, że wszystkim funkcjonariuszom resortów siłowych, którzy wysługują się obecnej władzy mafijnej, zostaną pozbawieni okresu składkowego, a więc zostaną im obniżone emerytury, bo służą władzy, która uprawia ludobójstwo własnego narodu.

Morawiecki namawiał najpierw starszych ludzi do wychodzenia z domu, twierdził, że nie trzeba się już bać zarażeń. Jednocześnie nie przygotował Kraju na jesienny nawrót pandemii. To co obecnie się dzieje, czyli brak łóżek w szpitalach, brak respiratorów, umieranie ludzi w karetkach to nic innego, jak mordowanie własnego Narodu. I mordercą jest morawiecki, sasin, szumowski, kaczyński.

Obecnie w Polsce rządzą dwie mafie i hołota. Pierwsza mafia nie cofająca się przed morderstwami, to zjednoczona prawica, druga to kościół katolicki, mający na swoim sumieniu morderstwa milionów ludzi. No i hołota, czyli debile wybierający mafię prawicową i ślepo słuchający drugiej mafii pedałów i pedofilów, czyli kościoła katolickiego.

Przeczytajcie też artykuły o innych „wyczynach” mafijnych na tej stronie oraz innych.