);

Mordercy i złodzieje, czyli zjednoczona prawica

Mordercy i złodzieje oraz kombinatorzy, czyli obraz polskiej prawicy. Takiego rozkładu Państwa dawno nie było. Chyba przed rozbiorami. Do nich doprowadzili tacy sami debile, jacy dzisiaj są u władzy.

Mordercy i złodzieje dostali władzę. Zostali wybrani przez hołotę polską i polskich obiboków i kombinatorów, bo dają im pieniądze za nic, a raczej za oddawane głosy. Do tej grupy dochodzą też starzy ludzie, którzy mają mózgi wyprane przez czarną mafię pedałów i pedofilów, czyli kościół katolicki.

Zjednoczoną prawicę nazywam mordercami, bo doprowadzili swoimi kretyńskimi pomysłami i kombinatorstwem do podwojenia zgonów. Pandemia panuje i owszem, ale sama by nie zebrała takiego żniwa. Na prawicy są ludzie po prostu głupi i nie potrafiący dobrze zarządzać. Za to są pełni żądzy władzy i pieniędzy.

Logo SP

Idiota nie może dobrze zarządzać, bo tego po prostu nie potrafi. No i efekty są takie, że służba zdrowia jest niewydolna, w szczepieniach panuje totalny bałagan. Podobno jestem w grupie I, a co chwilę jakiś prawicowy debil wpycha przede mnie jakąś grupę społeczną. Jak dobrze pójdzie to zaszczepią mnie w przyszłym roku.

Wczoraj nakazali wstrzymać wszelkie planowe operacje i zabiegi, bo jakiemuś prawicowemu debilowi coś się przywidziało. Taka decyzja to skazywanie na śmierć ludzi, którzy mają na przykład tętniaki, albo inne schorzenia, które mogą doprowadzić do śmierci.

Mordercy i złodzieje

Logo Pis

Prawicowych debili (to delikatne określenie, bo powinno się ich nazywać skurwysynami) nazywam złodziejami i kombinatorami, bo nimi po prostu są. Kradną na lewo i prawo. Rozdają pieniądze swoim wyborcom, czyli hołocie i prostakom. Podejmują decyzje, które prowadzą do miliardowych strat (patrz niedoszła elektrownia w Ostrołęce, wydruk kart do głosowania na wyborów, których nie było, itd.).

Niejaki obajtek z podkrakowskiego Pcimia zarabia oficjalnie krocie, a w dodatku łamiąc prawo bogaci się na kombinowaniu. A jego poziom intelektu jest na poziomie szympansa. Zwyczajny prostak i cham. On nie powinien być nawet kierownikiem sracza, bo ukradłby papier toaletowy. I tacy ludzie okradają Polskę i nas wszystkich, którzy uczciwie pracowali całe życie.

A kto rządzi zjednoczoną prawicą? dwóch narcyzów i jeden płaziniec. Zarówno kaczyński, jak ziobro zrobią wszystko, aby postawić na swoim, bo tacy są narcystyczne osobniki. Są żadni pochwał, bogactw i władzy. Dopną celu nieważne jakim i czyim kosztem. Byle oni byli zadowoleni. Jestem przeciwnikiem kary śmierci, a w tym przypadku bym się nie wahał z wyrokiem. Alternatywą mógłby być tylko kolonia karna o zaostrzonym rygorze bez prawa do jej opuszczenia do końca życia.

logo Porozumienia

Trzeci z przywódców sam by nic nie zdziałał, bo jest zwykłym płazińcem przyklejonym do dwóch narcyzów. Jego wystarczy wsadzić do zwykłego więzienia za doprowadzenie do rozkładu kraju.

Reszta członków zjednoczonej prawicy do wszy przyssane do swoich panów, czyli narcyzów i płazińca. Mają z tego korzyści finansowe i mają władzę (której nie potrafią wykorzystać), więc pomagają swoim panom w rujnowaniu swojego własnego Kraju. To typowe pasożyty doprowadzające swoją ofiarę do śmierci, bez zastanawiania się jak będą żyć po śmierci żywiciela. Nie zastanawiają się, bo to zwykłe debile i bezmózgi.

No a wybierająca prawicę hołota i prostaki są zadowolone, bo dostają jakiś ochłap za nic nie robienie i nie myślenie. To ta część społeczeństwa każdego kraju, którą należałoby wyeliminować, aby reszta mogła normalnie żyć. To wrzód na zdrowej części Narodu.

Są jeszcze i tacy, którym nic się nie chce i mają gdzieś, jak im się żyje i kto nimi rządzi. Do wulkanów intelektu raczej nie należą, bo aby godzić się na rządy debili, samemu trzeba być debilem.