);

Mafia zabójców Polaków

Mafia zabójców jest organizacją przestępczą i jako taka powinna być zlikwidowana, bo morduje Polaków i ich okrada. W Polsce taką mafią zabójców jest zjednoczona prawica. Wszystkie więc partie które tworzą mafię zabójców powinny zostać zdelegalizowane a ich członkowie powinni ponieść konsekwencje.

Mafia zabójców nie tylko zabija Polaków, ale też rozbroiła polską armię, czyli wystawiła Kraj na ataki naszych wrogów. Niestety na północy mamy reżim Putina, czyli Rosję, a od wschodu reżim Łukaszenko, czyli Białoruś. Ze skąpą ilością przestarzałego sprzętu staliśmy de facto bezbronni. Sytuacja naszej armii jest gorsza niż w roku 1939. Na przykład nasza flota nie istnieje.

Prawicowe skurwysyny pchają nas prosto w ręce Rosji i Chin. Naczelnymi pchaczami są maciarewicz, duda, ziobro i rydzyk. I nie jest to przypadek. Ci ludzie – jak pisze w swoich książkach Tomasz Piątek świadomie działają na rzecz oderwania nas od Unii Europejskiej i wsadzeniu w łapy Putina i Xi Jinpinga. To jednak temat na osobny artykuł.

Wszy gnoma

Wrócę do działalności innych prawicowych skurwysynów. Jak wiadomo jednoosobowo zarządza Polską gnom z Żoliborza. Ma on swoje wszy, które zrobią wszystko, aby był on u władzy, bo sami mają z tego gigantyczne profity finansowe. Ponadto teraz wszy boją się(a mają czego) odpowiedzialności za przestępstwa i zbrodnie, których się dopuścili. Przestępstwa to kradzieże, malwersacje, itp. Zbrodnia to zabójstwa wielu Polaków.

Kogo uważam za wszy żoliborskiego gnoma? na czele to morawiecki, dworczyk, sasin, suski, czarnecki, Brudziński, horała, obajtek. Jest też cała banda pomniejszych wesz, które kradną i dokomują malwersacji na mniejszą skalę.

Niejaki m. dworczyk, odpowiedzialny za budowę szpitala na stadionie narodowym oraz za szczepiena zmarnował miliony złotych przez swoją nieudolną politykę. Kompletnie nie radzi sobie ze szczepieniami. Ponadto trzyma w magazynach miliony szczepionek i nie chce dopuścić do otwierania przez samorządy punktów szczepień. A nie chce pozwolić działać samorządom, bo te zorganizowałby szczepienia dużo sprawniej. Okazałoby się, że dworczyk jest debilem, który powinien dawno siedzieć. Przez takie działania doprowadza do śmierci osób, które zaszczepione – żyłyby.

ministrowie – mordercy

adam niedzialski, mieni się ministrem zdrowia, a powinien nazywać się ministrem śmierci. Podobnie jak jego poprzednik – łukasz szumowski. Ten drugi to w dodatku zwykły złodziej i malwersant. Obaj nie przygotowali służby zdrowia do walki z pandemią oraz do normalnego działania podczas jej trwania. Przez to brakuje personelu medycznego, „łóżek covidowych”, respiratorów. Na początku pandemii brakowało maseczek i rękawiczek. Nie wykonywano i nie wykonuje się dostatecznej ilości testów.

Przez to umierają ludzie nie zarażeni covidem, którzy mogliby żyć, gdyby nie zaniedbania tych wszy jarkowych. Umierają ludzie u których wystąpił zawał, czy udar. A umierają, bo nikt ich nie chce przyjąć do szpitala. Parę dni temu na schodach szpitala umarła kobieta z cukrzycą, bo jej nie chciano tam przyjąć. W tym przypadku wyszło też chamstwo personelu medycznego, który lekceważy pacjentów. Takie podejście do pacjentów było w Polsce jeszcze przed covidem.

Mafia zabójców konsekwentnie niszczy też wymiar sprawiedliwości, czyli zapewnia sobie – w ich mniemaniu – bezkarność. Mam nadzieję, że grubo się mylą. Po pozbawieniu ich władzy, co powinno stać się jak najszybciej, należy każdego gnoja partyjnego prześwietlić. Po stwierdzeniu najmniejszej nieprawidłowości, kierować sprawę na drogę karną. Należy im odebrać za okres ich władzy emerytury. Koniecznie odebrać im majątki bez względu na to, czy przepisali je na żony, czy nie. Należy powołać komisje śledcze, które by wyjaśniły wszystkie afery. W efekcie należy zdelegalizować partie tworzące zjednoczoną prawicę.

Należy też doprowadzić do skazania dudy za łamanie Konstytucji i za działalność dla obcego mocarstwa na szkodę Polski.

Na końcu należy skazać za sprawstwo kierownicze gnidę żoliborską, czyli kaczyńskiego i odebrać mu cały majątek. Mam nadzieję, że tak się stanie, bo za tyle zła co wyrządzili poszczególnym ludziom i Państwu Polskiemu należy ich przykładnie ukarać, aby nie znaleźli się ich następcy.