);

Kraj głupców

Kraj głupców, czyli Polska. W przeciętnym kraju, 30% społeczeństwa nadaje się do odstrzelenia, bo głupota jest nieuleczalna. W Polsce ten odsetek wynosi minimum 50%.

Kraj głupców nie dba o swój rozwój, bo to kraj opanowany przez głupotę. To kraj jakiś partykularnych interesików, obłudy, bezprawia rządzony przez złodziei i czarną mafię w sukienkach, czyli kler.

Kiedyś byłem dumny z tego, że jestem Polakiem. Zawsze chciałem, aby Polska była krajem zachodniej kultury. Dlatego bardzo się cieszyłem, gdy Polska została członkiem Unii Europejskiej i NATO. To jedyna droga dla rozwoju Polski. I wszystko szło w dobrym kierunku do czasu, aż głupcy uwierzyli populistom.

Kraj Głupców

Nagle nieważny stało się prawo, nieważny rozwój, nieważna przynależność do Zachodu. Głupcy za marne ochłapy pieniężne doprowadzili do zwycięstwa ludzi, którzy są zwykłymi debilami, bo nie znają się na niczym. Szybko się okazało, że wszystko, co dobrze działało zostało popsute przez ludzi zjednoczonej prawicy. Jedyne na czym się znają to na psuciu, na łamania prawa, kradzieży i malwersacjach.

A głupcy niczego nie zauważali i ponownie wybrali tych, co ich okradają. To tak, jakby kury wybrały na zarządzającego kurnikiem – lisa. Zjednoczona prawica opustoszyła skarbiec swoim rozdawnictwem i kradzieżami. Głupi naród pozwala na takie traktowanie siebie i swojego kraju.

Obecnie mamy najwyższą inflację w Europie, co przekłada się na stały wzrost cen. Mamy najdroższe autostrady, mamy najdroższą benzynę(w stosunku do zarobków), mamy najdroższy prąd, bo elektrownie są przestarzałe i opalane węglem. Służba zdrowia jest w zapaści. Głupcy godzą się na to, że ceny już dano zjadły to, co prawicowe debile dały im w postaci tak zwanej „13-tej emerytury”(choć to nie jest emerytura).

Głupcy godzą się na to, aby śmiertelność wzrosła dwukrotnie. A wzrosła, bo prawicowe debile nie dają pieniędzy na służbę zdrowia, a przeznaczają je na szczujnię publiczną. Głupcy godzą się na to, by sądy były tylko partyjne – jak za czasów PRL-u.

Lewica debili

Wyjątkowymi głupcami, a raczej debilami okazała się lewica. Mając świetną okazję do zniszczenia pisu i ich pachołków poparła pis, odwracając się od opozycji. Zdradziła kobiety, LGBT. Kwaśniewski, czarzasty, Biedroń, zandberg to zwykli zdrajcy demokracji. Wyszły z nich tępe komuchy. Sprzymierzyły się z debilami pisowskimi działającymi na szkodę Polski. Może się okazać, że ta okazja mogła być ostatnią, aby odsunąć od władzy prawicowych debili.

Przez poparcie prawicowych skurwysynów pomogli się im pogodzić. Usankcjonowali ich dotychczasowe działania. Stali się takimi samymi skurwysynami, jak prawica. I na to wszystko pozwala naród głupców, a raczej naród debili!