);

Kościół i inne demony Polski

Kościół, czyli wspólnota religijna, która kieruje się własną doktryną religijną. Każdy ma swoich wiernych wyznawców. I tych, którzy akurat nie podzielają najczęściej idiotycznych założeń określa mianem niewiernych. A tych najchętniej by wymordował, co już nieraz w historii czyniono.

Kościół, czyli budowla, gdzie gromadzą się wierni. Ta nazwa odnosi się do budowli religijnych katolików. W innych odłamach chrześcijaństwa i innych religiach, budowle dla wiernych noszą inna nazwy. Na przykład: cerkiew, zbór, synagoga, meczet, itd.

Kościół katolicki od zarania wieków był i jest bardzo nietolerancyjnym kościołem. Zawsze starał się narzucić wszystkim swoje „prawdy” i swoją moralność, fałszywą zresztą. Dla tych, którzy się temu sprzeciwiali miał tylko jedno rozwiązanie: unicestwienie. To czyniono różnymi sposobami: tortury, topienie, palenie żywcem na stosach, ścinanie głów i takie tam różne „przyjemne” czynności.

Religia oparta na ciemnocie

Kościół katolicki zawsze opierał swoją wiarę na ciemnocie swoich wyznawców. To trwa do dzisiaj. Nie może być inaczej, bo założenia tej religii są bardzo nielogiczne i przeczące same sobie. Wystarczy posłuchać o tajemniczym poczęciu, które nie pozbawiło Marii cnoty. Potem Józef zaakceptował bez problemu „przyprawienie mu rogów” przez Marię. Potem mamy stajenne narodziny Jezusa i wyrwę w jego życiorysie do 33 roku życia. To tylko kropla tych religijnych bredni.

Innym idiotyzmem kościoła jest twierdzenie iż ich bóg jest wszędzie i jednoczesny wymóg modlenia się w kościołach. To czystej krwi obłuda bazująca na ciemnocie sowich wyznawców. Kler chce ściągać ludzi do kościołów, bo chodzi o pieniądze. Modląc się w domu, wierny nie da pieniędzy na tacę. I z czego głódź by wybudował sobie pałace?!

Kościół w Polsce zrobił zwrot i ostro prze w kierunku średniowiecza i inkwizycji. Dzielnie w tym pomaga mu ordo iuris – skrajnie prawicowa organizacja dewotów. Koniecznie chcą nam narzucić swoje pojęcia przyzwoitości. Chcą nam narzucić swoje chore ideały rodem ze średniowiecza. Wbrew Konstytucji wtrącają się w politykę Państwa, na co pozwala mu faszystowska zjednoczona prawica, na czele z gnomem żoliborskim, czyli kaczyńskim.

kościół a szczepionki

Kościół w Polsce nie toleruje jakiegokolwiek sprzeciwu. Wolność sumienia, wolność człowieka, to są pojęcia nie istniejące w języku czarnej mafii pedałów i pedofilów w sukienkach, czyli kościoła katolickiego.

Ostatnio raczyli dać swój pedofilski głos w sprawie szczepionek. Produkty przebadane przez specjalistyczne laboratoria i dopuszczone do używania ich w celu ratowania istnień ludzkich. A czarne debile w sukienkach kwestionują ich stosowanie!!! Mają gdzieś to, że ludzie, którzy ich posłuchają są narażeni na zachorowanie i nierzadko śmierć! Argumentacja czarnych debili jest powalająca, bo oparta na kompletnych pomieszaniu pojęć. Równie dobrze mogą się wypowiadać na temat lotów w kosmos. Oni oczywiście uważają się za specjalistów od wszystkiego, a najbardziej od seksu i rodziny! Czarna banda pedałów i pedofilów!!!

Teraz można się łatwo domyślić kto stał za zamieszaniem ze szczepionkami Astra Zeneca i Johnson&Jonson. Kościół zabrania używania dokładnie tych szczepionek. Tak postępuje kościół mający gębę pełną frazesów o miłości bliźniego swego!!!

Mam nadzieję, że kiedyś Polacy pokażą czarnej bandzie debili gdzie ich miejsce, tak jak pokazali to Irlandczycy, Hiszpanie, czy Włosi, mimo, że to też katolickie kraje. Jak ktoś chce wierzyć w religijne bzdury – niech wierzy. Nie mam nic przeciwko bieganiu do kościołów – to indywidualna sprawa każdego. Natomiast nie życzę sobie, aby mi narzucać jakąkolwiek religię, czy poglądy dla debili! Amen!