);

Kościelne chamy

Kościół rozumiany jako religia panoszy się w Polsce, chcąc narzucić wszystkim swoje dogmaty i mieć wpływ na życie nawet tych, którzy nie są z nim związani. W dodatku w Polsce chcą rządzić kościelne chamy w czarnych sukienkach.

Kościół w Opolu

Sposób postępowania hierarchów kościelnych w Polsce to piękny pokaz bezczelności, chamstwa i lekceważenia obowiązującego prawa. Uważają, że mogą wtrącać się do polityki i do każdego aspektu życia publicznego. Wszystkim mówią, jak należy postępować, a jak nie. Nie zważają na to, czy ktoś jest katolikiem, czy nie. W Polsce ma wyznawać tylko i wyłącznie zasady kleru.

Aby paranoja była pełna, hierarchowie mówią o ubóstwie, o czystości, o życiu bez grzechu, a jednocześnie opływają w luksusy. Za każdą posługę żądają sporej zapłaty. Zakładają działalności gospodarcze nie płacąc żadnych podatków, bo prawo im na to pozwala. Stawia ich to w uprzywilejowanej pozycji w stosunku do nie kościelnych przedsiębiorców.

Otrzymują mnóstwo pieniędzy od rządu pisowskiego, z którego zrobił posługiwaczy. Rząd bierze udział w kościelnych uroczystościach, a kler bierze udział w państwowych uroczystościach. Otwarcie kawałka dróżki w Pikutkowie Dolnym też nie może obyć się bez klechy.

Bezczelność klechy rydzyka doszła do tego, że głośno upomina się o pieniądze od rządu. Temu toruńskiemu chamowi pomyliły się role, bo chyba zapomniał, że miał służyć wiernym, a nie nimi rządzić i wyłudzać pieniądze społeczne.

Obłuda kleru dochodzi do tego, że walczą z ludźmi LGBT, a w swoich szeregach ukrywają pedofilów i pedałów. Pedofile krzywdzą dzieci, bo czują się w tym procederze krzywdzenia bezkarni. Nie tak dawno okazało się, że biskup dobierał się do kleryków, czyli srał we własne gniazdo.

Kościół katolicki w Polsce to czarna mafia pedofilów i pedałów, której pozwolono swobodnie działać. Mało tego sługusy z pis-u dają im nasze, społeczne pieniądze, czyli okradają nas. Nie ma pieniędzy na leczenie, nie ma pieniędzy na operacje za granicą, ale są pieniądze na wspieranie czarnej mafii kościelnej!

klecha w Bełchtowie

Kolejnym szczytem chamstwa kościelnego było wezwanie w Bełchatowie policji przez klechę. Zadzwonił na policję, bo dziecko wyjęło z ust opłatek i wsadziło do kieszeni. Chłopak tłumaczył się bólem zęba. Na miejscu rodziców dziecka wynająłbym adwokata i zażądał potężnego odszkodowania za straty moralne i przetrzymywanie siłą dziecka, czyli pozbawienia go wolności.

Tak się dzieje, bo Polacy to naród debili z wypranymi mózgami. Dają sobą manipulować pedałom, pedofilom w sukienkach i paru dewotom. Dzieje się tak, mimo konstytucyjnego rozdziału Państwa od kościoła. Polska zmierza w kierunku średniowiecza.

Kościelne chamy nie tylko w tym tekście. Przeczytaj także inne artykuły o kk na stronie oraz na innych stronach.