);

Kobiety – pokonajcie pis!

Kobiety – pokonajcie pis, czyli odeślijcie go na śmietnik historii. Musicie to zrobić, bo inaczej kaczyński zrobi z Was posługaczki, kury domowe od rodzenia i wychowania dzieci.

To nie są „strachy na Lachy”, bo wynika to zarówno z programu tej katafaszystowskiej partii, jak i z już podjętych decyzji. Zaostrzą i tak restrykcyjne prawo aborcyjne, zakażą całkowicie środków antykoncepcyjnych, już wycofali wychowanie seksualne ze szkół.

J.Kaczyński
j. kaczyński

Pis zmusi Was do rodzenia chorych dzieci. I zostawi Was z nimi, bo opieki ani pomocy nie ma. Nie pomoże państwo zawłaszczone przez pis, ani kościół katolicki zawłaszczony przez oszołomów chroniący pedałów i pedofilów w swoich szeregach, bo oni chcą, aby kobiety były uległe.

Kobiety – pokonajcie pis!

Pis ma zamiar utrudniać rozwody, bo kobieta ma być przy mężczyźnie. Państwo już nie pomaga w karaniu sprawców przemocy domowej. Nie będziecie mogły odejść od mężów – potworów. Macie siedzieć w domu, gotować, bawić dzieci i być posłuszne mężom, ponieważ stary kawaler tak chce!

Jeżeli nie odsuniecie od władzy piesków kaczyńskiego, to nadal będą bezkarnie łamać konstytucję wspólnie z tym, który podaje się za prezydenta. Będą nadal bezkarnie łamać prawo i nie będą wykonywać wyroków sądowych, bo “kto im co zrobi?!”

Ponadto wcale nie jest pewne, że wasi mężowie będą mieć pracę, bo płaca minimalna serwowana przez pis doprowadzi szybko do bezrobocia. Ubóstwo już wzrasta i będzie rosło, bo polityka ekonomiczna pisu doprowadzi do galopady cen, czyli inflacji.

Pis zdemolował oświatę, służbę zdrowia i częściowo system prawny. Niszczą i będą niszczyć samorządy. Niszczą przyrodę wycinając hektary lasów i strzelając do zwierząt na potęgę. Mają zamiar zniszczyć wolne media, bo nie znoszą krytyki. Nie są przygotowani na nadchodzący kryzys ekonomiczny.

Zniszczyli firmy zajmujące się odnawialnymi źródłami energii, a zaoferowali importowany z Rosji, węgiel, czyli „produkują” smog. A ten nas zabija już w tysiącach.

Afery z ludźmi z pisu są codziennością. Sprawy k. pawłowicz wylosowuje ten sam – propisowski – sędzia. Prezes NIK, organu kontrolnego prowadzi interesy z bandytami i oszukuje instytucje skarbowe. Druga osoba w państwie – marszałek Sejmu wykorzystuje państwowe samoloty do cotygodniowych lotów do domu wożąc kolegów i rodzinę, bo “mu się należy”.

Kobiety – pokonajcie pis!

Na wiecu j. kaczyński dostał pistolet od swoich zwolenników. Zauważył, że przyda się na tych, co się z nim nie zgadzają. Dodał, że będzie nas piętnował. Skąd my to znamy? To jest Hitler w nowym wydaniu!!! Zarządził też, że mimo iż szyszko nie żyje, to jego głos się liczy. Ten karakan żoliborski już sam stanowi prawo, bo tak mu się podoba!!!

Ktoś może powiedzieć, że w pisie też są kobiety. Są, ale zobaczcie które. Tylko te, które są uległe, zdolne do zrobienia wszystkiego, czego zażąda ich pan i władca – kaczyński. Idiotek które nic nie rozumieją i dewotek też tam jest trochę.

Apropos kobiet. Numer jeden z Opolszczyzny – V. Porowska, to właśnie kobieta pisu. Zrobi wszystko, co prezes pan rozkaże. Ponadto nie grzeszy odwagą, bo nie odpowiedziała na konkretne pytania, jakie jej zadałem na łamach niniejszej strony oraz przesłałem jej poprzez twittera. I nie odpowie, bo musiałaby przyznać, że jej partia niszczy nasz kraj. Ponadto okazało się, że jej ostatni spot wyborcy, to jedna wielka manipulacja!!! Tak działa pis!!!

V. porowska

KOBIETY! POKONAJCIE pis. POKONAJCIE J. KACZYŃSKIEGO, BO ON DOPROWADZI DO WOJNY DOMOWEJ!!!