);

Kaczy katofaszyzm

Kaczy katofaszyzm – do tego dążą pisowcy pod wodzą swego fürera – kaczyńskiego. Gdy damy im rządzić w dalszym ciągu – następnych wyborów już nie będzie, czyli będziemy żyć, jak na Białorusi.

J.Kaczyński

Od roku maja 1926 do września 1939r w Polsce panowała „sanacja”. Znaczenie słowa to: „uzdrowienie”, bo Piłsudski i jego zgraja głosili hasła odnowy moralnej.

Teraz Polacy głosując na pis – dopuszczą do „powtórki z rozrywki”. Kaczyński i jego zgraja też głoszą hasła odnowy moralnej uznając wartości chrześcijańskie za nadrzędne, bo tak im się podoba. Narzucą nam swoją „moralność”, czyli zmuszą nas do życia w kraju o podwójnej moralności. Pisowcy będą wszystko mogli, a przeciętny człowiek będzie miał nakazy i zakazy.

Jest więcej niż pewne, że wyprowadzą Polskę z Unii Europejskiej i zamkną granice. Wrócą paszporty i szlabany na granicach. Muszą tak zrobić, bo chcą narzucić swoje pseudo moralne hasła. Nie mogą pozwolić na kontakty z demokratycznymi Krajami.

Jaka to moralność? kaczyński głosi, że wartości chrześcijańskie są jedynymi, jakimi należy się kierować, a jednocześnie jego bratanica ma troje dzieci z trzema facetami, jest po rozwodach i ślubach kościelnych(danych po znajomościach). I taka jest ta „moralność”, czyli im wolno – nam nie!

Głosując na pis stracimy wolność, o której tak marzyliśmy od 1945 roku. Wolność, którą wywalczyliśmy sobie. A teraz ją niszczymy, bo 40% głosuje na pis. I godzą się na to ci, którzy głosują na pis, jak i ci co zostają w domu, czyli tracą głos.

Te 40% to albo debile, albo ludzie przekupni i cwaniaki, którym zależy tylko na tym, aby mieć pieniądze, a nic nie robić, bo wygodnie żyć na koszt innych. Wyborcy pisu, to dewoty omotane przez kler. Oni nie widzą, że nie ma pieniędzy na służbę zdrowia, na opiekę nad ludźmi starszymi, a są miliardy dla darmozjadów i miliony dla chama kościelnego z Torunia.

Rządzą bandyci.

Tym ludziom nie przeszkadza, że prawie codziennie okazuje się, że ludzie pisu to złodzieje, krętacze, głupki, chamy i prostaki. Mimo łamania prawa – pisowcom nic się nie dzieje. Nie przeszkadza, że prezes najważniejszej instytucji kontrolnej w Kraju oszukuje Państwo na podatkach i zadaje się ze zwykłymi bandytami! Nie przeszkadza im, że ich premier kłamie, że ich prezydent to ślepy wykonawca woli kaczyńskiego.

Głosujcie na pis, a będziemy zmuszeni żyć w katoreżimie, albo trzeba będzie wyjechać z Kraju! I to nie są „strachy na Lachy”, a ocena wynikające z faktów. Grozi nam kaczy katofaszyzm!!!

NIE GŁOSUJ NA pis!!! Przeczytaj dlaczego. Porady na wybory.