);

dworczyk, niedzielski i inni

dworczyk to człowiek od wszystkiego. To wulkan intelektu pisowskiego, czyli zwykły cieć gnoma z Żoliborza. Za co się nie weźmie, to zepsuje, jak każdy pisodebil.

dworczyk, to typowy przedstawiciel NARODOWEJ prawicy polskiej, czyli średnio inteligentna osoba, ślepo wykonująca polecenie swoich panów. A panem dworczyka jest Pinokio NARODOWEGO polskiego rządu – morawiecki. Pośrednim panem dworczyka jest oczywiście gnom z Żoliborza – kaczyński.

dworczyk, niedzielski

dworczyk wziął się za budowę NARODOWEGO szpitala covidowego. I wydał mnóstwo kasy, a szpital przyjmuje w zasadzie prawie zdrowych pacjentów. Obecnie dworczyk okazał się znawcą od szczepionek. Wsadził swoje brudne, NARODOWO-pisowskie łapy i wszystko spierdolił! Ma w tym równie inteligentnego pomagiera – niedzielkiego, czyli NARODOWEGO ministra zdrowia.

Jedynie, co ci pisodebile zrobiły, to jeden wielki bałagan. Efektem tego bałaganu jest wylewanie szczepionek, bo panuje strach przed zaszczepieniem kogokolwiek w sytuacji kiedy upływa termin przydatności szczepionki. Lepiej jest więc wylewać szczepionki do zlewu niż szczepić ludzi poza kolejnością. Ta kolejność zresztą ciągle się zmienia.

Te dwa NARODOWE wulkany intelektu zrobiły aferę o zaszczepienie 18 osób z grona celebrytów. A szpital, który ich zaszczepił poza kolejnością nie chciał zmarnować szczepionek. Po aferze „zmarnowania” 18 szczepionek wylewa się ich teraz dziesiątki! Tak może działać ktoś skrajnie niedouczony, czyli kretyn.

NARODOWE pisodebile

NARODOWE pisodebile podzieliły najpierw ludzi (to zawsze pisodebilom najlepiej wychodzi) na grupy „0”, „1”, itd. Przy czym co chwilę zmieniano przydział do tych grup poszczególnym grupom społecznym. Ostatnio przypomniano sobie, że mamy w Polsce ludzi obłożnie chorych. Dawaj – dopisali ich do grupy „1”. dworczykowi i niedzielskiemu „objawili się” też chorzy na nowotwory – dawaj, dopisali ich. Biedaki zapomnieli o nauczycielach. Zrobiła się awantura – dawaj, dopisali nauczycieli.

Do grupy „1” dopisali też służby mundurowe i prokuratorów. Obie te grupy są teraz w większości używane do szykanowania i bicia ludzi. Są więc zwyczajnymi skurwysynami i zwykłymi szmatami, którymi pis wyciera demokrację.

Wracając do szczepień, to mamy, jak we wszystkim, totalny bałagan i zamieszanie. W dodatku dochodzą teraz drugie dawki, a szczepionek jest mniej, bo kolejne cymbały (Pfizer) chcą zwiększyć dostawy i dlatego je zmniejszają. Nawet to logiczne. Za to pisodebile mają na kogo zwalić bałagan, jakiego narobili.

Jeszcze słów kilkoro na temat drugiego Einsteina organizacyjnego, czyli adama niedzielskiego. Na stanowisko ministra zabrali go ze stanowiska prezesa NFZ. Wydało się, kto tak fatalnie zarządzał NFZ i rozkładał służbę zdrowia. Teraz też rozkłada, ale z wyższego stanowiska. Zabrał na przykład pieniądze chorym na raka, a wcześniej zlikwidował to, co zrobiło PO, czyli szybką ścieżkę dla chorych na tą śmiertelną chorobę. I takiego to mamy ministra – kretyna organizacyjnego, ale za to wiernego sługę morawieckiego i kaczyńskiego. Od swojego poprzednika różni się – na razie – tym, że nie sprzeniewierza publicznych pieniędzy. Jednak marnuje je w inny sposób.

I na koniec ciekawostka. Te wszystkie grupy i podgrupy szczepieniowe są tylko dla maluczkich. Natomiast NARODOWEJ debiloelity, czyli NARODOWEJ prawicy to nie dotyczy. Różnego rodzaju glizdy prawicowe, czyli sługusy kaczyńskiego, ziobry i Gowina są już dawno zaszczepienie wraz z rodzinami i znajomymi. I taka jest ta NARODOWA sprawiedliwość pisodebili.