);

Dotacja Europejska

Dotacja to forma pomocy finansowej w formie bezzwrotnej pożyczki. Przyznawana jest na konkretny cel. Taką pomoc daje zarówno państwo, jak i jakaś organizacja.

Dotacja Europejska to pomoc dla państw członkowskich na łagodzenie skutków pandemii. Ma służyć na pokrywanie strat gospodarki. Pieniądze z dotacji powinni dostać przedsiębiorcy, którzy byli zmuszeni do lockdownu, samorządy, które utraciły wpływy z wynajmowania lokali, z opłat parkingowych, itd.

Pieniądze przekazane przez Unię Europejską powinni być spożytkowane przez wszystkich potrzebujących. Przy ich podziale rząd nie powinno być innych kryteriów poza gospodarczymi. Polityczne podziały nie mogą decydować kto pomoc dostanie, a kto nie.

Niestety żyjemy w państwie pisowskiego bezprawia. Rządzą nami złodzieje i kombinatorzy pokroju kaczyńskiego, morawieckiego, obajtka, sasina, suskiego, ziobro. To mafia skurwysynów, którzy nie cofną się przed niczym, aby utrzymać się przy władzy i pomnażać swoje majątki. To skurwysyny, którzy zniszczą każdego, kto stanie im na drodze.

Dlatego też gdy dostaną pieniądze z Unii, sprzeniewierzą je. Wydadzą na niepotrzebne inwestycje, rozdadzą „swoim” samorządom i ukradną. Unia Europejska powinna dać pieniądze samorządom, a nie prawicowym skurwysynom. Samorządy wiedzą na co przeznaczać pieniądze, choćby na dofinansowanie szpitale znajdujących się w ich gestii.

ziobry i jego wszy

A skurwysyny od ziobry, łącznie z nim samym, w czasie gdy wszystko się wali, mamy trzeci atak pandemii, gdy szpitale są zapchane chorymi na covid19, gdy jest dwukrotnie większa umieralność – ogłaszają, że nie zgadzają się, aby pary nie hetero normatywne mogły dokonywać adopcji dzieci. Jak nazwać takie wsze?!

Dlatego uważam, że Unia Europejska powinna jasno postawić sprawę: albo prawicowe skurwysyny przywracają porządek prawny w Polsce, albo nie dostaną ani eurocenta dotacji. Uważam też, że cała nasza opozycja nie powinna głosować za ratyfikacją ustaleń Europejskich. Niech pis przegra głosowanie. Jestem za tym, abyśmy nie dostali żadnych europejskich dotacji. Może wtedy hołota i prymitywy, czyli wyborcy prawicy wywiozą swoich idoli na taczkach.

Niestety wyborcy prawicy są zbyt prymitywni i za mało używają resztek swoich mózgów, aby zrozumieli, że prawicowe skurwysyny spychają Polskę w bagno faszystowskiego reżimu. Dlatego uważam, że powinniśmy zostawić prawicę samą z głosowaniem nad ratyfikacją umowy o dotacje. Mam nadzieję, że cała opozycja powinna wstrzymać się od głosu, a najlepiej wyjść z sali obrad.