);

Ciemnota Polska

Okazuje się, że żyjemy w kraju ciemnych ludzi, którzy są posłuszni czarnej mafii pedałów i pedofilów oraz kilku złodziejom, malwersantom i łamiących prawo. Polacy dają się z łatwością manipulować, bo są po prostu narodem ludzi głupich.

Ciemnota Polska. My potrafimy głosować na człowieka, który mieni się być prezydentem kraju, a związał się z ludźmi, którzy są opętani żądzą władzy i pieniędzy. W dodatku ten człowiek sam łamie Konstytucję.

Kryzys gospodarczy jest coraz większy, bo rząd ludzi niekompetentnych nie potrafi poradzić sobie z sytuacją gospodarczą. Coraz więcej ludzi traci swoje firmy i coraz więcej ludzi straci pracę. To z kolei pociągnie za sobą z jednej strony coraz większą drożyznę, a z drugiej coraz większą biedę wśród ludzi.

Obecny rząd malwersantów i złodziei, którzy trwonią publiczne pieniądze nie poradzi sobie z kryzysem. Nie poradził sobie też z pandemią. Jako Kraj, coraz bardziej izolujemy się na arenie międzynarodowej, bo nikt nie będzie się liczył ze zdaniem ludzi głupich. Ludzi, którym marzy się państwo reżimowe.

Przy tak złej obecnej sytuacji, przy tak złych prognozach gospodarczych i politycznych – obecny prezydent zdobywa ponad 40% głosów. W kraju ludzi myślących taki człowiek już dawno nie byłby prezydentem i zapewne siedział by w więzieniu za łamanie Konstytucji. W kraju ludzi głupich zdobywa ponad 40 procent poparcia.

Mając w perspektywie wykluczenie z grona państw rozwijających się, państw nowoczesnych, mając w perspektywie stanie się pośmiewiskiem Europy, popiera się człowieka nie mającego swojego zdania, podporządkowanego człowiekowi opętanemu chorymi wizjami państwa.

Obecna Polska, to kraj słaby, coraz bardziej biedny i coraz bardziej pogrążony w chaosie i coraz bardziej wyizolowany. Granice zostaną zapewne zamknięte i będziemy stać w kolejkach do odpraw. Do tego dąży obecny rząd i prezydent. I Polacy chcą, aby nadal sprawował najwyższy urząd.

Z tego można wysnuć tylko jeden wniosek: Polacy są narodem głupców!!! Udowadniali to zresztą w historii nie raz!!! Historia się powtarza. Ciemnota Polska górą.