);

Brawo Jurek

Brawo Jurek za Twoją Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Gra już po raz dwudziesty ósmy! Orkiestra jest potrzebna, bo rządzący nie potrafią zapewnić Polakom sprzętu medycznego ratującego życie!!!

Poprzednia ekipa(PO – PSL) nie przeszkadzali a często pomagali. Publiczna telewizja transmitowała cały dzień to święto dobroci i szczodrości. Obecna ekipa rządząca nie pomaga, a wręcz po chamsku przeszkadza!!!

Brawo Jurek - 28 finał WOŚP
WOŚP

Uważam, że wszystkich, którzy przeszkadzają można nazwać amebami1, bo trzeba nie mieć mózgu, aby tak się zachowywać. Finał w roku 2019 okazał się tragiczny, bo zamordowano prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, który czynnie włączał się w finał Orkiestry. Zamordował go wyznawca pisu oglądający szczujnię pisowską, czyli tvp.

Gdzie opieka zdrowotna?

Państwo Polskie nie potrafi zapewnić opieki zdrowotnej swoim obywatelom, czyli nam. W obecnej chwili służba zdrowia praktycznie nie istnieje! Gdyby nie zakupy orkiestry nie było sprzętu medycznego w szpitalach. Od początku swojego grania orkiestra kupiła sprzęt za kwotę 1 miliard 400 tysięcy złotych!

Działalność Orkiestry pokazuje, że mimo płacenia składek zdrowotnych sami sobie musimy kupować sprzęt, który nas zdiagnozuje, czy uratuje nam życie. Rząd zamiast się cieszyć – przeszkadza tylko dlatego, bo Jerzy Owsiak nie popiera debili pisowskich!

To co robi Jurek nie da się określić słowami! Nie ma drugiej tak pięknej akcji. Szlachetna Paczka, czy caritas to wielkie nic. Zwłaszcza caritas to organizacja kościelna, czyli taka, która nie rozlicza się ze swojej działalności. Orkiestra natomiast rozlicza się co do złotówki z zebranych kwot i zakupów.

Państwo kacyków, czyli „nie”, bo „nie”

A jakiś kielecki kacyk pisowski stwierdził, że nie będzie w tym roku sceny dla Orkiestry, a jemu samemu po drodze z caritasem i właśnie wybiera się na pielgrzymkę na Jasną Górę. I jak nazwać takiego pajaca, który lekceważy nawet swoich wyborców stawiając ich w idiotycznej sytuacji.

Na koniec jeszcze jedno: jak wspomniałem, Orkiestra przez 27 lat grania, zebrała miliard czterysta tysięcy złotych. Natomiast szczujnia publiczna, czyli tvp otrzymała kolejne pieniądze na szerzenie nienawiści. Tym razem uczniowie Goebbelsa dostali 2 miliardy złotych! Tego nawet nie da się skomentować inaczej niż jednym słowem: chujowa!!!

Brawo Jurek, tak trzymaj, bo w takich ludziach, jak Ty jest nadzieja tego Kraju.

Przeczytaj o innych „wyczynach” pisowskich ameb. Pisałem na tej stronie i piszą też inni.

1)Ameba, pełzak – nazwa jednokomórkowych organizmów (w tradycyjnym ujęciu – pierwotniaków) o zmiennym kształcie ciała, poruszających się ruchem pełzakowatym za pomocą nibynóżek. Może być inaczej ujmowane w języku ogólnym niż specjalistycznym (biologicznym).[źródło: Wikipedia]