);

Artykuł polemiczny dla Arkadiusza Wiśniewskiego w sprawie KFPP.

Artykuł ten został wywołany wypowiedziami prezydenta Opola – Arkadiusza Wiśniewskiego, które zamieściła Gazeta Wyborcza w dniu 13 sierpnia. Autorem tekstu jest Piotr Zapotoczny.

Artykuł zawiera dziwne dla mnie myśli wypowiadane przez prezydenta Opola.Na przykład: „Festiwal to nie polityczna kula do strzelania w przeciwników z PiS”. No oczywiście, że to nie kula do strzelania. Dlatego należało już dawno odciąć wizytówkę Opola od polityki, czyli zrezygnować ze współpracy z TVP1, czyli szczujnią publiczną.

Ta niby telewizja jednoznacznie kojarzy się z rządzącym obozem i jest ich tubą propagandową. Pracują tam ludzie o miernych osobowościach i umiejętnościach. W dodatku zrobią wszystko, co im ich „pan i władca”, czyli Jacek kurski każe. Tak jest prawda.

Opole - amfiteatr zdrady

Pan Arkadiusz Wiśniewski usiłuje siedzieć okrakiem na barykadzie. Zaczynał swoją pierwszą prezydenturę blisko związany z patrykiem jaki. Na tyle był blisko, że zatrudnił barmana żony jakiego na stanowisku wiceprezydenta miasta. Potem niby się odciął od obozu zjednoczej prawicy, ale jak widać na przykładzie KFPP – nie do końca.

Kolejne stwierdzenie pana Wiśniewskiego:” to nie jest moja prywatna impreza”. Oczywiście, że nie jest prywatną imprezą Wiśniewskiego. Jest własnością Opola, jego mieszkańców. A pan Wiśniewski został wybrany na prezydenta głosami tychże mieszkańców. Powinien więc dbać o wizytówkę miasta i chronić ją od kojarzenia się z jakąkolwiek opcją polityczną. Zwłaszcza z władzą, której członkowie są zwykłymi kryminalistami i złodziejami. A zjednoczona prawica to mafia złodziejsko – faszystowska!

Artykuł polemiczny. Koniecznie tvp1.

„To, że ktoś walczy nieuczciwe i prowadzi wojnę totalną, nie oznacza, że i ja muszę sięgać po nieprzyzwoitości i uderzać poniżej pasa”. Po pierwsze skoro ktoś walczy nieuczciwie i prowadzi wojnę totalną, to należy natychmiast się od niego odciąć i zerwać współpracę, aby nie być z nim kojarzonym. Po drugie każdy prostak i cham – a tacy są ludzie władzy – zrozumie tylko mowę siły. Tak więc należy uderzyć „poniżej pasa”, bo tylko to kurski zrozumie!

„A Festiwal niech żyje i sławi Polską Kulturę!”. W obecnym stanie rzeczy, czyli dopóki Festiwal jest organizowany przez szczujnię publiczną, która jest zaprzeczeniem wszelkiej kultury z j. kurskim na czele, nigdy nie będzie on sławił polskiej kultury. Wręcz przeciwnie – będzie uważany za sprzedawczyka, który kupczy polską kultury.

58 KFPP

„Polsat ma swój festiwal. TVN też. A festiwal z Opola zawsze był w TVP. Szybciej i łatwiej będzie po prostu zmienić władzę.” Po pierwsze nie zawsze, bo Polsat był też organizatorem KFPP. Po drugie szanowny pan Wiśniewski chyba nie zauważył, że czasy się zmieniły. Obecnie TVP jest uważana za chlew propagandowy rządzących.

Może więc zamiast gadać banialuki na poziomie prostaków i chamów, czyli wyborców pisu postara się zadbać o wizytówkę Opola. Może raz na zawsze odetnie ją od polityki. Zwłaszcza brudnej i śmierdzącej polityki. Mam nadzieję, że to ostatni KFPP organizowany we współpracy z kurwizją, zwaną kiedyś TVP1. Przynajmniej do czasu, gdy ta niby telewizja jest w rękach hołoty pisowskiej.

Nie spodziewam się odpowiedzi od pana A. Wiśniewskiego, bo już parokrotnie przesyłałem na jego skrzynkę mailową linki do moich tekstów na temat KFPP i nie tylko, ale nie doczekałem się nigdy odpowiedzi. Stąd wiem, że pan Wiśniewski należy do osób źle wychowanych(aby nie napisać chamów), którzy uważają, że na korespondencję nie trzeba odpowiadać.