);

Armagedon covidowy

Armagedon, to w Apokalipsie św. Jana: symboliczne miejsce ostatecznej zguby wrogów Boga; także: ostateczna bitwa między siłami dobra i zła do tego prowadząca

Armagedon potocznie to najgorsza z możliwych, tragiczna sytuacja, zagłada, totalna katastrofa. I to jest trafne określenie na sytuację dotyczącą pandemii koronawirusa w Polsce.

Na każdym kroku widać, że prawicowe gnoje rozkładają Polskę na każdym kroku. Jak nie kradną, to nieudolnie rządzą i tak na przemian. Doprowadzili oni do tragicznej sytuacji epidemiologicznej w Kraju. Są winni setkom śmierci.

adam niedzielski to nie minister zdrowia. On i jego poprzednik – ł. szumowski to ministrowie śmierci. Obecny tzw. minister doprowadził do zapaści służby zdrowia. W Polsce panuje kompletna niemoc rządzących. Wolą oni, aby umierały setki osób dziennie od wprowadzenia restrykcji dla osób niezaszczepionych.

Niezaszczepieni, to głównie wyborcy prawicy – debile i prostaki. To przez osoby niezaszczepione mamy tak olbrzymią czwartą falę. To z obawy o swój prostacki elektorat nie wprowadzono obowiązkowych zaszczepieni dla grup zawodowych. Z tego powodu nie ograniczono dostępu do sklepów, kawiarni, kin, teatrów dla niezaszczepionych. Pozwala się na lekceważenie elementarnych zasad higieny.

Ulica katowicka

adam Niedzielski powinien być oskarżony o ludobójstwo. Jego zaniedbania to nic innego, jak powodowanie śmierci osób nie tylko z powodu covida. Ten kretyn zamienia szpital z szpitalem na covidowe mając w dupie inne choroby, na które ludzie też umierają, zwłaszcza kiedy nie ma dla nich miejsc w szpitalach.

A nie ma miejsc, bo pierwszeństwo mają skurwysyny, które nie raczyły się zaszczepić przeciwko covidowi. Dla nich tworzy się szpitale covidowe kosztem normalnych ludzi. A zawał, czy udar może dostać każdy. Tak samo jest z nowotworami. I dla tych ludzi nie ma miejsc w szpitalach. To jak to nazwać, jak nie ludobójstwem?!

Na covida umierają debile antyszczepionkowcy. To fakt, ale powinno się ich zmusić do zaszczepienia się, bo uchroniłoby to ich i zaszczepionych. Tego Niedzielski nie zrobił. Wprowadził za to kretyńskie przepisy, które doprowadzają do zachorowalności na covida.

Gdy ktoś dostaje skierowanie na wymaz covidowy – często wbrew woli – od razu zostaje objęty kwarantanną. Przepisy nikogo nie zmuszą, aby poddał się badaniu. Musi spędzić 10 dni w domu tracąc zarobek w przypadku gdy jest zatrudniony na umowę – zlecenie. Jednak, gdy ktoś podda się badaniu i okaże się chory, to on musi siedzieć w domu (przy łagodnym przebiegu). Natomiast jego bliscy nie są objęci kwarantanną i mając styczność z chorym roznoszą spokojnie covida, czyli rozszerzają zasięg pandemii.

To nie wszystkie idiotyzmu niedzielskiego. Na badanie musi udać się samodzielnie, czyli wyjść z domu i zarażać np. w autobusie chcąc dojechać do punktu pobrań (nie wszyscy mają samochody). Wyznaczony przez automat ministerstwa zdrowia termin i godzina można o kant dupy potłuc. Gdy przychodzi się do punktu często okazuje się, że nie ma testów i nikogo nie obchodzi, co pacjent ma zrobić. Dlatego wyznaczone godziny są fikcyjne, bo w kolejkach do wymazu stoją ludzie, którzy mieli termin w poprzednich dniach, ale brakło dla nich testów.

Kościoły i szkoły są wylęgarniami covida. Niedzielski nie narazi się czarnej mafii pedałów i pedofilów i nie zamknie kościołów, a Polacy są durnym narodem i lezą co niedziela, aby się zarażać. W dodatku 3/4 chodzi tam bez maseczek. Czernek – kolejny debil z ordo iuris nie zamyka szkół. Dochodzi tam do takich absurdów, których by S. Bareja nie wymyślił. Okazuje się, że uczeń ma covida, to część klasy idzie na naukę zdalną. Tylko część. Nauczyciel, który też miał styczność z chorym uczniem już nie. Nie bada się nauczyciela i może on spokojnie zarażać u siebie w domu, w sklepie oraz innych uczniów.

Gdyby prawica z kaczyńskim na czele byli normalnymi ludźmi, a nie skurwysynami, to w przypadku zachorowania jednego ucznia zamykana byłaby cała szkoła. Już dawno nauka powinna odbywać się zdalnie. Teraz część klas jest zdalna, część na żywo i robi się totalny bałagan. Kogo nauczyciel ma uczyć w przewidzianym terminie lekcji: uczniów w szkole, czy tych w domach zdalnie? czarnek, może odpowiesz? masz kwalifikacje, bo tylko debil może takie rozwiązanie dopuszczać. To że kurski w swojej szczujni mówi, że tylko 20 procent szkół ma problemy covidowe to uwierzą ich wyborcy debile.

Wróćmy do innych absurdów. Pracodawca nie może sprawdzać paszportów covidowych. Nie może zmusić pracownika do zaszczepienia się i w efekcie wystarczy jeden debil antyszczepionkowiec, aby zarazić cały zakład pracy. I jak taka firma ma funkcjonować? Jak pracownik okaże się chory, to idzie na kwarantannę, ale jego koledzy z pracy już nie. Nawet nie muszą się badać i spokojnie roznoszą wirusy dalej.

Taki jest obraz covidowej Polski. Niedzielski, czarnek i Pinokio (morawiecki) są ludobójcami, Mordują własny naród. Do tego grona trzeba też zaliczyć andżeja, którego ktoś nazwał debilem. Mam nadzieję, że odpowiedzą oni pred trybunałem w Hadze za zbrodnie ludobójstwa Polaków.

I na koniec muszę stwierdzić, że Polacy są narodem debili, bo pozwalają na niszczenie siebie i niepodległości Polski. To nie pierwszy raz w historii, gdy mniejszość doprowadzała do niszczenia naszego Kraju.